Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

evet 2013 ün kazazede listesine bende katıldım offff

Serviste 0 olarak cupra tamponla normal tampon arasında fiyat farkı yoktur 550 neyin ucreti? Aynısı benimbasıma geldi 150 lira işçilik ucreti odedim

Pardon dogru senin ön tampondu ..panjur,cıtalar ve boya vs olacak degilmi.?

Pardon dogru senin ön tampondu ..panjur,cıtalar ve boya vs olacak degilmi.?

beni de korkuttun hee abi. aynen olucak abi. hepsi dahil 550 tl.
ya bir de zonguldakta olduğumdan dolayı seat seat bayisi olmadığından volksvagene getirdim. lip diye bişi bulamıyor bunu kısa kodunu falan bilen var mı acaba?

Geçmiş olsun Allah beterinden korur inşallah, sadece sorun tamponsa sorun degil bende fr tavsiye ederim az bi fark alınabiliyorsa:eek:key:

Geçmiş olsun, hasar normal, duran arabaya arkadan vuran araba hasar görür... kiralık kullandığım lineaya kırmızı ışıkta durduğumda arkadan cilio vurdu, clioyu çekiciyle götürdüler :p, lineada, tamponda hasar vardı sadece...

siparişi verdim tamam ama servis yetkilisi lip diye bişi yok diyor sipariş sistemimizde?

Geri
Üst Alt