Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

evet 2013 ün kazazede listesine bende katıldım offff

kamilaltun

Kayıtlı Üye
2 saniyelik dalgınlığımla çokda yavaş giderken duran arabaya vurdum nasıl bukadar hasar oluştu anlamadım? kaput yamuldu far ayakları kırıldı logo ızgaraları kırık alt panjur kırık tampon ayakları iç üst taraftan kırık.. acaba değişim mi tamir mi verirler ki? FR tampon istexsem nekadar fark olur acaba ne yapmalıyım?

Uploaded with ImageShack.us

bence tamir olacak olan varsa yaptır yoksa degişim güzel olur olursada fr olsun be kardeş

Geçmiş olsun kardeşim,fr tampon taktırabilirsin sanırım 100 150 lira gibi bir fark oluyor,ama ruhsata fr tampon olarak işletin..

Geçmiş olsun kardeşim,fr tampon taktırabilirsin sanırım 100 150 lira gibi bir fark oluyor,ama ruhsata fr tampon olarak işletin..
abi ben arka tampon sordum bir ara bana 1600 tl fiyat çekti kalpten gidecektim o fiyatı duyduktan sonra arka tamponu değişmek istiyordum fiyat alalım dedim tampon ezilmişti yok arkadaş dedim tamir edip kaplatmak en iyisi demiştim. şimdi o araba tamir edildi gitti ve fr tamponlar yenisinde var çok şükür. :D

Geri
Üst Alt