Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eve kadar izleme özelliği

REİS38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mrb.
dün akşama kadar aracımın kapılarını açtığımda ve kapattığımda aracımın farları belli bir süre yanıp tekrar kendiliğinden sönüyordu bilmeden bir yereleremi bastım ne yaptıysam şimdi farlarım kapı açmalarımda ve kapatma sonrasında yanmıyor bu özelli tekrar nasıl devreye sokarım. bu arada far açma düğmem autoda duruyor.
aracım 2009 model makyajsız kasa 1.6 leon

auto'dayken ışık durumuna göre direkt kapatabilir şuan hatırlamıyorum..farları açık konumda bırakıp öyle deneyin hala olmuyosa bi sıkıntı olabilir..

arkadaşlar arıza giderilmiştir. fakat başkasınında başına gelebilir diye kısaca anlatayım durumu kayseri öz-sa yetkili servise gidildi aracın yapılan kontrollerinde farların bağlı bulunduğu elektronik katrın bozuk olduğu söylendi ama benim araçta sadece farlar yanıyor düğme işlem yapmıyordu yanı parklara ve sislere geçiş olmuyordu orda fark ettim ustanın uyarısıyla maliyetini öğrenelim dedik parça fiyatının sadece 694 tl olduğunu söylediler anahtarın işlem yapmayışı kafamı karıştırdı ve servisten çıkıp benim elektrikci arkadaşa gittim bu arkadaşa bahsettiğim servisten arızalı çıkan beyinlerin tamirine bile gönderiyorlar ustalığı çok iyidir çok şükür. durumu izah ettim çevreden tesadüf bir başka leon vardı far açma kapatma anahtarını söküp benimkinde denedik ve sorunun sadece ahahtardan olduğunu anladık anahtarı parçacılarda ve çıkmacılarda aradık maalesef bulamadık kardeşim aldı elinde bir güzel temizleyip bakım yaptı ve işlem tamam. yanı servisin 694 tl parça parası istediği işlemi biz beş kuşur vermeden hallettik. bilgilerinize yorum sizin ne denirki bu duruma

Eee servisin soygunculuk politikası bu alıştık artık

Böyle ufak tefek şeyleri kestirip atıolar falan deli oluorum yya

Geri
Üst Alt