Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EVA'yı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elanor

SCW Ladies
merhaba arkadaşlar
malum evlilikti falandı daha tadını bile çıkaramadığım aracımı ev alma sebebiyle satıyorum.Aracımı çoğunuz biliyorsunuz çok temizdir bende herhangi bi kazası boyası olmadı çok şükür.
Benden önceki sahibinde ön düz tamponu cupra tamponla değişmek için tamponu kırmışlar ve fark verilerek serviste değişim yapmışlar bunun dışında araçta bişey bulunmamaktadır. aracımı geçtiğimiz yaz almıştım aldığım gibi ağır bakımlarını yaptırmıştım kafam rahat biniyim diye.
araçta lpg mevcuttur brc sıralı sistemdir. araçta hiçbir kusur bulunmamaktadır SCW ye özel bi indirim yapılcaktır.
yabancıya gitmesini hiç istemem hatta bir kaç sene sonra aracımı satılıkta görürsem tekrar geri almak isterim.

Leon 1.6 sport benzin&lpg 2009 model sunroof+ön arka cupra tampon beyaz (makyajsız kasadır)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-temiz-masrafsiz-sport-160394655/detay/
ilan numarası : 160394655 sormak istediğiniz herşey için eşim @ghost rider ile görüşebilirsiniz.

ayça..scw 2.elde eda arıyor özelden yazarmısın ona

Hayırlı satışlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Daha yeni almıştınız emrenin gözleri parlıyordu aldığınızda ama olsun ev aldıktan sonra yine alınır. Hayırlı satışlar dilerim

Hayirli Satislar ayca

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ayça kardeşim hayırlı satışlar olsun... gönünden geçen paralara satman dileklerimle... çok da üzülme... ev daha önemli... araba her zaman alınır... şimdiden hayırlısı olsun...

Hayırlı satışlar,arkadaşların dediği gibi önce yuvanızı kurun,araba her zaman alınır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt