Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ev yapımı Cold Air Intake Filter

Peki bu AEM (Dry flow'du galiba) nerden uygun fiyata alabilirim? İşe güzel bir filtre alarak başlayalım :)

İstediğin filtreyi al. Sonra ister hortumcuya git ister egzozcudan krom boru yaptır.

abii ben hepsini taktımm ?? aem k&n yed jsv suan 400 tl ye aldıgım raid hp maxi flow (arastırabılırısınız) kutuyu sokup oraya orjınal borusuna gore alemınyum boru yaptırdım aracım 8v olmasına ramen 16v bastıracak akdar kukturyo ve harıka bır performansa sahp oldu raid hp filtrede baska marka bılmem

abii ben hepsini taktımm ?? aem k&n yed jsv suan 400 tl ye aldıgım raid hp maxi flow (arastırabılırısınız) kutuyu sokup oraya orjınal borusuna gore alemınyum boru yaptırdım aracım 8v olmasına ramen 16v bastıracak akdar kukturyo ve harıka bır performansa sahp oldu raid hp filtrede baska marka bılmem

Ama bu filtre temizlenip tekrar kullanılabiliyor mu, AEM Dry Flow gibi?

Geri
Üst Alt