Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

European Seat Meeting 2010

Hazarfende olmuştu, 10 sene falan oldu sanırım böyle bir organizasyon. İlk olmasına rağmen güzel olmuştu. xfest2000 miydi neydi. Tuningshoplar stand kurmuştu falan :D

zamanında ıs yapan her yer sımdı kepenklerı ındıryo acmamak uzere erhanım.Zamanının RacerCorner ı sımdı maslakta resmen okeye donuyor pıyasa yuzunden.Powershop sımdı doldurdu sepetını ılerlıyor,bu tarz b organızasyonda b kac farklı sırket olmalı sponsor olması ıcın kı o da zaten yok gıbı bsy.b de ınsanımız rapta zapta sokulamıyor bılyosun,oraya yıgınla adam gelcek efendısı de ıtı kopuguda organızasyonu yapmaya da bu durumda kımsenın elı gıtmıcektır.10 sene once boyle bsy yapıldıysa ve guzel olduysa bugun ılerlemıs olmamız gerekırken daha da kotuye gıdıyoruz.

Aynen öyle maalesef. Bugünki durumda güzel bir organizasyon için tuning shopların değil direk markanın desteğiyle bişeyler yapılması lazım. Doğus porsche track day, lamborgihini test weekend yapsın anca :D

Aynen öyle maalesef. Bugünki durumda güzel bir organizasyon için tuning shopların değil direk markanın desteğiyle bişeyler yapılması lazım. Doğus porsche track day, lamborgihini test weekend yapsın anca :D

:eek:key:eek: paraları verdikten sonra ben kendime pist kiralar zaten arkadaşlarımı çağırırım :)

bedava kofte ekmek dersen katılım fazlası ıle olur:) Izmıt korfez pıstınde zamanında cok fazla organızasyonlar yapıldı ızleyıcıye de ucretsızdı ama ınsanların ısıne gelmıyordu gıdıp ızlemek flan,pıste cıkması 100 lıra olunca 20 lıra olsun cıkalım dıyolardı.100 lıra tabıkıde az para degıl ama bu tarz organızasyonlar ıcın de senede b kac kere verılcek b paraydı bence.Kuru kuru 300 araba toplanıp sıraya gırıp boy gosterısı yapmak aslında ıs degıl,bu tarz ısler yapıp ınsanlara bsyler sunmak lazım.B nevı festıval gıbı bsy sonucta bu da.ınsanlar festıvallere gıdıp yıgınla grup dınleyıp arkadasları ıle alanda eglenıyorlar ,bu tarz araba organızasyonlarındakı mantıkta aynı.Isın ozunde bızım ulkemızde gercekten zor bu ısler,ıste elımızden geldıgınce en azından gezmelı yemeklı organızasyonlar yapıp seat toplulugunu bır araya getırmeye calısyoruz oldugu kadarıyla.

Birkaç festival işiyle uğraşmıştım daha önceleri sponsorları, mekanları ve sanatçıları ayarlıyordum festivallere aslında doğuş grubun sponsorluğunu almak çok zor olmaz ama iyi bir planla karşılarına çıkılırsa seninde deiğin gibi kamplı, sanatçı organizasyonlu birşeyler ayarlanabilir gibime geliniyor.Misal "doğuş fest""seat fest"vb... 2 yada 3 gün kamp yada sadece konser girişli akşamları konserler sabahlarıda oyunlar + motor sporları + deniz kum güneş gibi.Neden olmasınki?

Birkaç festival işiyle uğraşmıştım daha önceleri sponsorları, mekanları ve sanatçıları ayarlıyordum festivallere aslında doğuş grubun sponsorluğunu almak çok zor olmaz ama iyi bir planla karşılarına çıkılırsa seninde deiğin gibi kamplı, sanatçı organizasyonlu birşeyler ayarlanabilir gibime geliniyor.Misal "doğuş fest""seat fest"vb... 2 yada 3 gün kamp yada sadece konser girişli akşamları konserler sabahlarıda oyunlar + motor sporları + deniz kum güneş gibi.Neden olmasınki?

olsa guzel olur tabıkıde neden olmasın :)

Geri
Üst Alt