Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

European Seat Meeting 2010

Buluşmalarda ingilizlerin üzerine tanımam. Müthiş güzel oluyor buluşmaları. Bu videoda güzel olmuş, sanırım rekor falanda kırmışlar, en uzun seat konvoyu falan.

Bizde hazarfende olur böyle bir org. ama çok uğraş ve para ister. Bu yükün altınada kimse girmez :)

bi videoyu izleyemdim yahu..tıkanıyor duruyor deli oldum valla..izleyince yapacam sağlam yorum bişiler gördüm...buluşmayı harika hale getiren ama önce bir izleyeyim neler yazacam :D

Buradan izle abi o zaman, aynı video değil ama aynı organizasyondan.

benim de aklımda olan böyle bir şey yapmak sağlam sponsorlarla..ama burda zor bu muhabbeti bulmayız..

Aslında biraz zorlanırsa bulunabilir ama birde katılımın yüksek olması gerekli böyle birşey yapılsa kaç kişi katılırki?

bedava kofte ekmek dersen katılım fazlası ıle olur:) Izmıt korfez pıstınde zamanında cok fazla organızasyonlar yapıldı ızleyıcıye de ucretsızdı ama ınsanların ısıne gelmıyordu gıdıp ızlemek flan,pıste cıkması 100 lıra olunca 20 lıra olsun cıkalım dıyolardı.100 lıra tabıkıde az para degıl ama bu tarz organızasyonlar ıcın de senede b kac kere verılcek b paraydı bence.Kuru kuru 300 araba toplanıp sıraya gırıp boy gosterısı yapmak aslında ıs degıl,bu tarz ısler yapıp ınsanlara bsyler sunmak lazım.B nevı festıval gıbı bsy sonucta bu da.ınsanlar festıvallere gıdıp yıgınla grup dınleyıp arkadasları ıle alanda eglenıyorlar ,bu tarz araba organızasyonlarındakı mantıkta aynı.Isın ozunde bızım ulkemızde gercekten zor bu ısler,ıste elımızden geldıgınce en azından gezmelı yemeklı organızasyonlar yapıp seat toplulugunu bır araya getırmeye calısyoruz oldugu kadarıyla.

bedava kofte ekmek dersen katılım fazlası ıle olur:) Izmıt korfez pıstınde zamanında cok fazla organızasyonlar yapıldı ızleyıcıye de ucretsızdı ama ınsanların ısıne gelmıyordu gıdıp ızlemek flan,pıste cıkması 100 lıra olunca 20 lıra olsun cıkalım dıyolardı.100 lıra tabıkıde az para degıl ama bu tarz organızasyonlar ıcın de senede b kac kere verılcek b paraydı bence.Kuru kuru 300 araba toplanıp sıraya gırıp boy gosterısı yapmak aslında ıs degıl,bu tarz ısler yapıp ınsanlara bsyler sunmak lazım.B nevı festıval gıbı bsy sonucta bu da.ınsanlar festıvallere gıdıp yıgınla grup dınleyıp arkadasları ıle alanda eglenıyorlar ,bu tarz araba organızasyonlarındakı mantıkta aynı.Isın ozunde bızım ulkemızde gercekten zor bu ısler,ıste elımızden geldıgınce en azından gezmelı yemeklı organızasyonlar yapıp seat toplulugunu bır araya getırmeye calısyoruz oldugu kadarıyla.

Hazarfende olmuştu, 10 sene falan oldu sanırım böyle bir organizasyon. İlk olmasına rağmen güzel olmuştu. xfest2000 miydi neydi. Tuningshoplar stand kurmuştu falan :D

Geri
Üst Alt