Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

European Seat Meeting 2010

tr da böyle org. yapabilmek için herkesin ekonumik olarakta güçlü olması lazım biz daha burda biryere giderken ne kadar yakacağız muhabbetinde olursak zaten zor böyle organizasyonlar

ama araçlar güzel

Kesınlıkle katılyorum ayrıca adamların bu tarz organızasyonlar ıcın paranın dısında toplanabılceklerı cok guzel alanları var.Bu tarz b organızasyonu burda yapalım desek ne ınsanlar boyle sıralanıp gıdıcek kadar bılınclı ne de bu kadar genıs alanlarımız yok.
En azından ızmıt korfez acılmısken yenıden b organızasyon yapalım desek oncekı tıme trıal yada drag organızasyonlarına bakıp cıkarım yaptıgımızda adam basına en az 100-150 lıra arası b masraf cıkıcak kı bunu karsılıcak kac kısı varkı.Isın ucu yıne ılk etapta her turlu maddıyata dayanıyor,adamların yasam sartları bızden cok daha ıyı oldugu ıcın arabaya bınıp o sehır bu sehır organızasyon yapmaları da cok sorun degıl.

Güzel organizasyon gerçekten ama bizim için birazcık uzak... Teşekkürler...

İşte otomobil buluşması böyle olmalı :) Sofra başı yerine araç başında.
Gerçi işin ekonomik boyutu bi yana adamlarda araba ve çeşit çeşit uygulama var. Biz böyle bir araya gelsek kimin Cupra tamponu daha güzel durmuş diye mi tartışıcaz puhaha

işte otomobil buluşması böyle olmalı :) sofra başı yerine araç başında.
Gerçi işin ekonomik boyutu bi yana adamlarda araba ve çeşit çeşit uygulama var. Biz böyle bir araya gelsek kimin cupra tamponu daha güzel durmuş diye mi tartışıcaz puhaha

+1:d:d

İşte otomobil buluşması böyle olmalı :) Sofra başı yerine araç başında.
Gerçi işin ekonomik boyutu bi yana adamlarda araba ve çeşit çeşit uygulama var. Biz böyle bir araya gelsek kimin Cupra tamponu daha güzel durmuş diye mi tartışıcaz puhaha

hahhah:D ımkanlar hacı ımkanlar adamların en dusuk modelı FR ıse orda bızde 1.6 ,bu durumda tampondan janttan ılerıye de gıdemeyız ne yazıkkı :) bunun faturasını Ötv yı araba fıyatı kadar yapıp mılletı ıstedıgıne bındırmeyen devlete kesmek lazım :)

hahhah:D ımkanlar hacı ımkanlar adamların en dusuk modelı FR ıse orda bızde 1.6 ,bu durumda tampondan janttan ılerıye de gıdemeyız ne yazıkkı :) bunun faturasını Ötv yı araba fıyatı kadar yapıp mılletı ıstedıgıne bındırmeyen devlete kesmek lazım :)

Yok canım oralardada 1.6 Leon var puhaha Ama yüzde 5 i falan puhaha

Video'nun 02.14'üncü saniyesine dikkat.
Adamlar bi araya gelmiş Japonun önünde saygıyla eğiliyolar puhaha

bi videoyu izleyemdim yahu..tıkanıyor duruyor deli oldum valla..izleyince yapacam sağlam yorum bişiler gördüm...buluşmayı harika hale getiren ama önce bir izleyeyim neler yazacam :D

Geri
Üst Alt