Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eureko Sigorta'dan Uzak Durun.

Çok geçmiş olsun dikkatimi çekenler:
1. maalesef jant ve teyp, orjinal parça listesinde uçuk rakamlar ile yer alıyor.
2. Faturası olmadan, zeyil kesilmesi zincirin en zayıf halkası olmuş
3. Söz konusu cihazlar , listedeki rakamların çok altında 1adet gibi bulunabiliyor ama bunların hiçbirin faturası olmuyor tabii.
4. Siz, etik ve doğru olan herşeyi yapmışsınız, reel satın alma rakamını da belirtmişsiniz, ama belge olarak maalesef sigorta şirketi , kağıt üzerinde haklı; ancak bu konu, kişisel girişim ile çözülebilcek bir hadise haline gelmiş.

nasıl bi ülkede yaşıoz ya aracımızı kasko yaptırıoruz ama içimizde bi kuşku var acaba aracıma bişey olursa kasko ödemeyi düzgün bi şekilde yaparmı diye kuşkularla yaşıoruz
geçmiş olsun kardeşim...

aynen öle euroke kasko beş para etmez arabama yanlış uygulama yapıldığında benimde hakkımı savunmamışlarddı ve onlar yüzünden hala mahkemelerde uraşıorum kocaeli autoking ve eureko kaskodan uzak durun ....

Burçak bu olayı inceleyip yardımcı olacaktır kasko teybini hangi rakama aldıysan o rakamı ödemeli ödemeyecekse baştan bunu kaskoya dahil edip senden ücret talep etmemeli bunda haklısın... bakalım pazartesi neler olacak...

Geçmiş olsun Murat...Bu tür dandik firmalara ucuz diye kasko yaptırıyoruz..Sonra uğraştırıp duruyorlar...Biraz fazla meblağ ödeyip,dev şirketlerle anlaşmak en güzeli...

Geçmiş olsun Murat...Bu tür dandik firmalara ucuz diye kasko yaptırıyoruz..Sonra uğraştırıp duruyorlar...Biraz fazla meblağ ödeyip,dev şirketlerle anlaşmak en güzeli...

yok be ucuzda degıller kı bn arabayı alırken euroko 1.818 fıyat verdi bizim sigorta şirketimiz anadolu sigorta ise 1.500 e bitirdi işi.. ki sanmıyorum kı ben muratın karşılaştıgı bi durumla karşılaşayım..

Geçmiş olsun Murat ins bir an önce halledersin sorununu.
Bende Eureko dayım tırstım hafiften şimdi:) Doğuş bildiğim kadarıyla Eureko ile anlaşmalı Eureko da Garantinin bir kuruluşu dandik ucuz falan değildir yani ama bu tarz şeyler olabiliyor arada.

Madem fatura yok diye tırıvırı yapıcaktın niye kaskoya işleyip para alıyorsun o zaman.

geçmiş olsun murat üzücü bir olay bu birazda firmanın çirkef olmasından kaynaklanıyor
hakikaten sağlam bir firma olmadığını ben biliyorum kim ne derse desin
poliçeni bir an önce iptal ettir ve sana tavsiyem anadolu sigortayla görüş
Hem köklü bir kuruluş hemde müşterisine sonuna kadar sahip çıkıyor

ayrıca bu firma garantinin değil garantiyle ortak anlaşma yapıldı ve birleştirler az bir hissesi var diye biliyorum..
hem söz konusu memnuniyetse garantide bu sektörde sınıfta kalır örnek : bonuscard çirkeflikleri

Dandik ??????? Çok ayıp...Kötü bir hizmet varsa bile ki konunun içeriğini bilmiyorsunuz tabiriniz çok çirkin

geçmiş olsun murat üzücü bir olay bu birazda firmanın çirkef olmasından kaynaklanıyor
hakikaten sağlam bir firma olmadığını ben biliyorum kim ne derse desin
poliçeni bir an önce iptal ettir ve sana tavsiyem anadolu sigortayla görüş
Hem köklü bir kuruluş hemde müşterisine sonuna kadar sahip çıkıyor

Çirkef ???? kullandığınız kelimelere dikkat edin lütfen...

Geri
Üst Alt