Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eureko Sigorta'dan Uzak Durun.

şimdi ben sunu merak edıyorum. xenon far taktırdım mercekli.kaskoya bır telefonla ıslettım ne fatura nede bır fotograf ıstedıler.. belkı de bu 10 yılı aşkın süredir o firmayla çalıştıgımız ıcındır. pekı bi kaza anında benım farlarım kırılınca (Allah korusun) 1500 tl den ıslettım eger servıste daha yuksek cıkarsa takmıycaklarmı? çok sacma o zman işlemeden önce evraklarını ıstesinler.

yaşadığım en büyük sıkıntı örnek teşkil olabilir arkadaşlar mailden yarım saat sonra parayı hesabıma yatırdırlar Bende Zurich sigortadan nefret ediyorum

Merhaba Meltem hanım;

Aşağıda bilgileri mevcut olan araç Bankanız tarafından Kredi alınarak alınmış olup kaskosu da sizler tarafından Zurich sigortaya yapılmıştır.

Seat Leon Staylance : 2009 model

Plaka : 34 FM 7709

Ruhsat Sahibi : Zeynep TOPÇU

08/02/2011 günü Tem Tekstil kent mevkiinde yaşamış olduğum talihsiz kaza sonucu aracımız da hasar oluşmuş olup bu tarih itibari ile Zurich sigorta ile irtibata geçilip hasar bilgileri,resim görselleri sağlanmış ve eksper arkadasın yardımları ile işlemleri yaptırdık. Aracı kendi özel servisimizde yaptırdık yapıldık dan sonra ki işlem resimlerini gönderdik faturalarınıda gönderdik.

Dosya 08/03/2011 tarihinde Zurich sigortaya bağlı olan ICC denetim hizmetleri tarafından Zurich sigortaya gönderilmiş olup bu tarih itibari ile her hangi bir işlem gerçekleşmemiştir. Her aradığımızda 2 iş günü sonra arayın dediler hep daha sonraya erteledir. Daha sonra yaklaşık 15 gün önce aradığımda ICC denetimden orijinal tampon fiyatını beklediklerini bildirdiler. Icc denetimden Sayın Suzan VATANSEVER hanım ile görüştüm biz tampon fiyatını daha önce kendilerine ilettik dendi tekrar Zurich sigortayı aradık evet fiyat bize iletilmiş 2 iş günü sonra arayın dediler bizde bu bitmez 2 iş gününden sıkılmış olduğumuzdan dolayı kabul etmedik geçerli sebep istedik bugün 08/04/2011 tarihinde tekrar görüştük son dedikleri Dosya sorumlusu Sayın Celal ESKİCİOĞLU şikayetimize istinaden Not bırakmış araç üzerindeki aksesuarlar policeye kayıtlı değil dosya bundan dolayı uzamış.

Benim taleplerim aşağıdaki gibi olup işlemler hakkında yardımcı olmanızı rica ederim.

1- Biz bu aracı aldığımızda zaten üzeri aksesuarlıydı sigorta yapılırken neden araca bakılmadı.

2- Biz bu sigorta şirketine tam olarak 2,821,32 TL ödeme yaptık sigorta şirketinden hizmet alamayacaksam neden 2,821,32 TL ödeme yaptım

3- Araçımız aksesuarlı olsa bile normal kasko bedelleri 950 TL ile 1400 TL arasına değişmekte biz neden 2,821,31 TL yatırarak Zurich sigorta seçildi.

4- Hepsi bir kenara 08/02/2011 tarihi itibari ile hafif hasarlı dosya kapatılamayak ise aradığım her seferde 2 iş günü denilecek ise verdiğim para ile rezil olacak isem neden bu şekilde HİZMET KALİTESİ olmayan, SAYGISIZ, SEVİYESİZ,MÜŞTERİ MENUNİYETİ sıfırın altında bir şirket seçilmiştir.

Meltem hanım;

Hasarların masrafı kendi üstümüzden daha önceden zaten ödenmiş olup Zurich sigortadan hiçbir şekilde, Hasar masrafı, Promosyon,Tenkit veya mutlu edecek bir bekletim olmayıp Hasar dosya nosu : 239133 olan hasar dosyamın Zurich sigorta tarafından acilen kapatılıp Zurich sigorta firması üzerinde olan araçımın kaskosunun bu şirket üzerinden alınmasını ve farklı bir şirkete yönlendirilmesini talep ediyorum farklı bir şirket ister ise 5.000 TL sigorta bedeli oluştursun hiç mühim değil sadece bu sigorta şirketinden kurtulmak istiyorum acil bir şekilde bunun olmasınız sağlarsanız size minnettar olacağım.

Araça ait Tüm vekaletnameler benim üstümdedir.

İyi çalışmalar

Yazıyı son noktasına kadar okudum.Dosya sorumlusu ile de görüştüm.Çalınan teybin faturası mevcut mu?Bu teyp sıfır olarak sadece doğuş oto tarafından getirilip taktırılıyor.Sıfır olarak aldığın teybi neden bedelini düşük olarak poliçeye eklettirdiğini de merak ediyorum.

Çalınan teybin faturası mevcut değil. Kaskoya zeyil ettirirkende yoktu. O zaman teybi serviste aldım ve servisteki kasko sorumlusuna söyledim yurtdışından bir arkadaşım aracılığıyla getirdim. Serviste 7000TL fakat ben 3000TL'ye getirdim zeyil ettirmek istiyorum dedim ve zeyil ücreti olarak benden '350 lira' istedi ona da kabul dedim! Her ay kredi kartımdan teyp zeyil ücreti çekiliyor, iş ödemeye gelince neden fatura isteniyor, aylık para çekilirken iyi ama bir sorun yok. Baştan faturasız zeyil ettirilemez desinler. Yada madem bu teyp anlaşmalı servislerinde var neden bana dışarıdan alabilirsin diye onay veriyor exper.
Bedeli düşük olarak değil aldığım ücret olan 3000TL olarak kaskoya işlettirdim. 7000TL'ye işletmesini de bilirdim ama doğru olanı yapmak istedim. İlle 7300lira deseydim de şimdi kâra mı geçseydim!
ALTUR SERVİSİNDEKİ EUREKO SORUMLUSU FOTOĞRAFLARINI ÇEKMİŞTİ TEYBİN EĞER DOĞRU DÜZGÜN İŞ YAPIYORLARSA GİTSİNLER O FOTOĞRAFLARA BAKSINLAR, JELATİNİ ÜSTÜNDE DURUYOR TEYP ARABADAYKEN, SERVİSTEKİ SERVİS DANIŞMANIMA SORSUNLAR BU TEYP SIFIR MI TAKILDI DİYE. GEREKEN CEVABI ONLAR VERİRLER.
Dosya sorumlusuna ben ulaşamıyorum artık uğraşmıyorum da ama ulaşırsanız, söyleyin bunları, arasınlar Altur'u Serkal Sakarya ile görüşsünler sj801 size teybi getirdiğinde teyp sıfır mıydı? kutusu var mıydı, jelatini üstünde miydi diye sorsunlar. Teybin strafordan oluşan orjinal kutusunu RCD510'u satarken Ozan abiye verdim! Teybide ikinci el olsaydı gider sağda solda taktırırdım garanti olsun diye serviste taktırdım. Dediğim gibi bu teybin 0'ını 1600liraya buldularsa eğer bana 5 tane versinler ben onlara 8000TL direk ücret ödeyeyim. 3000TL'nin peşinde değilim ben hakkımın peşindeyim! Onlardan alacağım 3000TL benim malvarlığımda hiçbirşey değiştirmez! Eureko sigortadan da değiştirmez, ama şuan benim bütün iyiniyet ve dürüstlüğüme karşı böyle tavır takınmaları sabrımın sınırlarını aşmalarına neden oldu. Elimden geldiğince yardımcı oldum, 1 hafta boyunca o teybi aradım ben arkadaşlarımda şahittir. Telefon görüşmelerime de bakılabilir o haftaki.

Murat geçmiş olsun umarım en kısa zamanda çözüme ulaşır..bu arada tavsiye allianz ve ergo dan vazgeçme derim

Abi Ergo'da hiçbir sorun yaşamamıştım, poliçemi iptal ettiricem zaten ilk fırsatta ;)

Bence hepimiz sigortaları iptal edelim , ortak havuza her ay sigorta bedeli kadar para yatıralım , kaza hırsızlık vs. (Allah göstermesin) kim mağdur duruma düşerse , biriken parayla o arkadaşın mağduriyetini giderelim :D

Bence hepimiz sigortaları iptal edelim , ortak havuza her ay sigorta bedeli kadar para yatıralım , kaza hırsızlık vs. (Allah göstermesin) kim mağdur duruma düşerse , biriken parayla o arkadaşın mağduriyetini giderelim :D

sanırım bu şekilde daha karlı çıkarız :D

Dosyada bir yanlış anlaşılma durumu mevcut sanırım.Bugün şirket öğleden sonra çalışmıyor.Pazartesi konuyu dosya sorumlusu ile görüşüp halledeceğim.

bu şikayetler senin dediğin gibi uzar gider bırak teybi 30 bin tl den kasko yaptıkları aracın bile tamamını ödememek için 40 takla atıyorlar

Geri
Üst Alt