Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eureko Sigorta - Kasko da VALE uygulaması hakkında...

KeleBenNKk

SCW Ladies
Eureko Sigorta olarak % 100 müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle yeni bir hizmeti daha hayata geçiriyoruz.EUREKO VALE

Tüm kasko müşterilerimizin yürür haldeki hasarlı araçlarını,bildirilen adreslerinden alıp,onarım sonrası talep edilen adrese ücretsiz teslim edeceğiz.Müşterilerimizin talep etmesi durumunda,adreslerinden teslim alınacak hasarlı araçlarının yerine,tüm onarım işlemleri süresince kullanımlarına tahsis edilmek üzere ikame araç temini de gerçekleştirilecektir.İkame araç tahsisi aracın teslim alınması sırasında yine müşteri adresinde gerçekleşecektir.

Eureko Vale haftaiçi sadece İSTANBUL il sınırları içinde saat 09:00-17:00 arası müşterilerimizin hizmetinde olacaktır.

Kasko da farklılık yaratacak yeni hizmetimizi sizlerle de paylaşmak istedim.

ben eureko da yaptırmadım kaskoyu bende faydalanabilirmiyim bu durumdan.. puhaha SCW liyiz ya o bakımdan dedim yani :D şaka bir yana da Allah kimseye yaşatmasın bu durumu ama uygulama güzel...:eek:key:

ben eureko da yaptırmadım kaskoyu bende faydalanabilirmiyim bu durumdan.. puhaha SCW liyiz ya o bakımdan dedim yani :D şaka bir yana da Allah kimseye yaşatmasın bu durumu ama uygulama güzel...:eek:key:

Bu sadece Eureko sigortalılara özel bir uygulama :) seneye artık eureko sigortadan yaparsın sigortanı :)

teşekkürler bilgi için.. :)
velakin vale için başlarda biraz sıra olur muhtemelen..ama güzel bi hizmet.. :eek:key:

güzel haber Burçak, sonra kasko fiyatına yansıtmayın bu hizmeti :=))))

biz bu valeyi yıllarca papazın kıznın peşinde koşan havalı bir prens zannediyorduk..meğerse adam araba park ediyormuş..havası sadece iskambilde kaldı..

güzel bir uygulama..özellikle kaza sonrası eli ayağı titreyenler için..

not:benim gibi, arabası konusunda kıl olan adamlara pek hitap etmez..zira arabamı kimseye kullandırmam:)

güzel bir uygulama..özellikle kaza sonrası eli ayağı titreyenler için..

not:benim gibi, arabası konusunda kıl olan adamlara pek hitap etmez..zira arabamı kimseye kullandırmam:)

Bu konuda bende aynı görüşteyim normal kafelerdeki valelere bile vermekten nefret ediyorum..Arabamı bende kullandırmam kimseye mecbur kalmadıkça tabii

güzel olan yeri emanet araç getirmesı ve gerıye alması dıger turlu bende aracımı kesınlıkle vermem cekıcıyle gotursunler işi bitince ben gider alırım paşa paşa :)

Geri
Üst Alt