Eureko Sigorta - İPhone uygulaması hakk. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Eureko Sigorta - İPhone uygulaması hakk.

Katılım
13 Kas 2010
Mesajlar
1,169
Beğeniler
53
#1
Arkadaşlar merhaba ;


“En iyi hasar hizmeti veren sigorta şirketi” olma hedefimiz doğrultusunda hazırladığımız iPhone uygulamamızın kullanıma açıldığını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Eureko Sigorta olarak iPhone’a özel geliştirdiğimiz bu uygulamanın ilk adımında, hasar anında hasar ile ilgili bilgi ve hizmetlere erişimi kolaylaştırarak müşterilerimizde yarattığımız güveni pekiştirmeyi amaçlıyoruz.


Eureko Sigorta iPhone uygulaması sayesinde müşterilerimiz, uygulamayı kullanarak hasar fotoğrafını anında bizimle paylaşabilecekler. Aynı zamanda en yakın anlaşmalı araç servislerine ve anlaşmalı sağlık kuruluşlarına uygulama aracılığıyla kolayca ulaşabilecek, bu kurumların yerlerini Google Maps üzerinden görüntüleyebilecekler.

Müşterilerimiz, iPhone uygulamasındaki yönlendirmeler sayesinde hasar anında ne yapmaları gerektiğini öğrenmekle kalmayacak, “Acil Çağrı” menüsünden acil telefon numaralarına ve Alo Eureko’ya tek bir tuşla anında ulaşabilecekler. Uygulamada yer alan “Bize Ulaşın” menüsünden ise bulundukları noktaya en yakın Eureko Sigorta acentelerini görebilecek ve en yakın Garanti Bankası şubesi için ilgili Garanti internet sayfasına bağlanabilecekler.

App Store - Eureko Sigorta bu linkten uygulamamızı indiriebilirsiniz.

veya App store'a Eureko sigorta yazarak da programı indirebilrsiniz.
 

Turhal

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Eki 2009
Mesajlar
694
Beğeniler
136
Yaş
38
#3
eureko adına güzel bir adım olmuş. bilgi için teşekkürler... :eek:key: