Eteklere zift blasti yardim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Eteklere zift blasti yardim

LEON COPA

Kayıtlı Üye
Eteklere sift bulasti nasil cikarabilirim yardimci olursaniz memnun olurum tesekkurler

E.Mergency

Kayıtlı Üye
kesin bir bilgim yok ama sanki gaz yağı ile çıkabileciğini duymuştum gaz yağı ve üstübü ile silerseniz çıkartıyormuş. eğer bulamazsanız azıcık mazot ta temizler.

leeveent

Kayıtlı Üye
gazyağı bu iş için en iyi yöntem gibi... mazotu denemedim ama gazyağı ile çıkarıldığına birebir şahit oldum.. üstelik çokta iyi bir parlaklık veriyor :)

ceycey11

Kayıtlı Üye
bunun için spreyler var zift vs için bende de benzer lekeler vardı anaında görüntü işe yarıyor netsiparişten almıştım ama hepsi burada da mevcut

kamikaze

Kayıtlı Üye
selülozik tiner ve ıslak bez. tiner ile silin arkasından hemen nemli bez ile silin, ilk seferde çıkarmaya uğraşmadan bir kaç seferde çıkarın. Mazot bir çeşit yağdır, çözmez, gazyağı da gereksiz uğraştırır, fena da bulaşır.

YEKTA

Kayıtlı Üye
muhterem yurt dışında sen alasını bulursun ;
bende camsil spreyine koydum gazı gördüğümde sıkıyorum 15 dak.sonra geldiğimde bakıyorum süzülmüş siliyorum hiçbişey kalmıyor

YEKTA

Kayıtlı Üye
selülozik tiner ve ıslak bez. tiner ile silin arkasından hemen nemli bez ile silin, ilk seferde çıkarmaya uğraşmadan bir kaç seferde çıkarın. Mazot bir çeşit yağdır, çözmez, gazyağı da gereksiz uğraştırır, fena da bulaşır.
bir şişede selülozik tiner yapayım :eek:key:

kamikaze

Kayıtlı Üye
camsil spreyine koyma da, 15 dak. sonra şişe boş, masa tinerli olmasın :D