Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP'li ve ESP'siz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YCO

Kayıtlı Üye
http://www.youtube.com/watch?v=FIuPS9cTlL8&feature=related

bu video da ESP'nin gereksiz, önemsiz, kullanışsız vs vs vs vs..'lere birebir mobesadan alınmış bi olaydan örnek teşkil eder umarım..

roll cage'in güvenlik ekipmanı ESP'nin de güvenlik sistemi olduğunu engin bilgisinin içine nedense barındıramayan Ayberk de dikkat eder umarım ESP olsaydı araç zaten takla atmazdı.. ;)
gerçi o takla atmayı tercih ediyodu pardon.. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Y04ZSjeD394&feature=related

imkanım olsa passatın üzerinden söküp yan sanayi satarım espyi boşa para verdik hiç çalışma gereği duymuyo kerata :D

esp cidden çok işe yarıyor bundan önce ben 2003 model corsa kullanıyodum onda bırakın esp'yi abs bile yoktu araçta leon'a geçince uzay mekiğine binmiş gibi olmuştum :D

yiğit sen emniyet kemeri takıyormusun yoksa kemer yerine kemer tokasımı takıyorsn sesi kessin die :D

emniyet kemersiz park edemiyorum olm arabayı.. :)

ha yollda kemersiz biniorsn park ederken takıorsn :D

şaka bir yana en önemli emniyet donanımı öncelikle kurallara saygılı şöför olma çabası üstünede emniyet kemeridir. esp falan en sonda gelir. ben hiç bir zaman iyi bir takım lastikle iyi yol tutan bir araba olduğu sürece espli olma şartı aramam bir araçta.

ha yollda kemersiz biniorsn park ederken takıorsn :D

şaka bir yana en önemli emniyet donanımı öncelikle kurallara saygılı şöför olma çabası üstünede emniyet kemeridir. esp falan en sonda gelir. ben hiç bir zaman iyi bir takım lastikle iyi yol tutan bir araba olduğu sürece espli olma şartı aramam bir araçta.

yavrum sen bi daha ne zaman gelecen buralara..
söylesene.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt