Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP varmı?

sinan_ccc

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba,

aracım 2010 1.4 tsı leon, aracımda sunroof ve fabrika çıkışlı park sensörü var alırken esp var dediler ve aldım esp tuşu yok ve tcs tuşu var yarım kontaktada kayan araba simgesi var bundan esp li olduğunu mu anlamalıyım. birde camlar kitleme butonuna uzun bastıkça camlar kapanıyor bırakıncada yarıda kesiliyor bunun bi çözümü varmı teşekkürler şimdiden

arkadaşlar merhaba,

aracım 2010 1.4 tsı leon, aracımda sunroof ve fabrika çıkışlı park sensörü var alırken esp var dediler ve aldım esp tuşu yok ve tcs tuşu var yarım kontaktada kayan araba simgesi var bundan esp li olduğunu mu anlamalıyım. birde camlar kitleme butonuna uzun bastıkça camlar kapanıyor bırakıncada yarıda kesiliyor bunun bi çözümü varmı teşekkürler şimdiden
tcs traction control system yani çekiş kontrol sistemi aracın petinej çekmesini önler ( karlı havalarda rampa çıkarken kapatmazsanız aracınız kalkmaz dip not olarak yazim :) ) 2010 larde esp yok diye biliyorum bende cam konusu ise vag dan açılır servise gitmeniz yeterli

Geri
Üst Alt