Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP VAR Mİİİ? YOH Mİ?

biancoangelo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhabalar. Aracım bildiğiniz üzere 2013 model 1,2 105 hp TSİ REFERENCE DSGli İbiza daha önceki aracımdan bildiğim kadarıyla ESP beyni bu araçtada mevcut hatta resminide ekleyecem. Ancak aracın içinde hiç bir esp,asr,tcs gibi tuşlar yok. Ancak ESP beyni motor kaput altında var. Bu araba ESPli mi ESP siz mi?

Hatırladığım kadarıyla 100 hp üzeri araçlarda ESP standart dı. DİYE HATIRLIYORUM.

Ekli dosyalar

• b1.jpg
    b1.jpg
    21.5 KB · Görüntüleme: 35
Beyin mevcut ise esp vardır lakin tuş yerine ekranda yanı teyp den kontrol ediliyor olması lazım bende o şekilde fr

vitesin ön tarafında küçük bir düğmesi var ibizada o yoksa yoktur

ya da yokuşta frene 2 kere bas çek yapıp bekleyin, kaymıyorsa vardır da diyebiliriz, sol ayakla frene basarken sağ ile gaza asılıp kaldırın, göstergelerde sarı bir ışık yanıp sönüyorsa da vardır :)

yeni kasa leonda aç/kapa radyoda evet de ibizalarda butonlu.

İşte enteressan tarafda bu tuş yok ama savurmada yok. Hatta bizzat ben ve akrabalarımdan deniyen oldu. Esp olmaması mümkün değil gibi motor bölümünde esp beyni var. Ancak TUŞ YOK. enteresan.... Gerçekten konuya hakim arkadaşlar yazarsa sevinirim.

vitesin ön tarafında küçük bir düğmesi var ibizada o yoksa yoktur

ya da yokuşta frene 2 kere bas çek yapıp bekleyin, kaymıyorsa vardır da diyebiliriz, sol ayakla frene basarken sağ ile gaza asılıp kaldırın, göstergelerde sarı bir ışık yanıp sönüyorsa da vardır :)

yeni kasa leonda aç/kapa radyoda evet de ibizalarda butonlu.
Hocam bende Ibıza var ama buton yok ekrandan kapatıp açabiliyorum.

kontağı çalıştırdığın esnada esp ışığı kadranda yanıyor mu ?

Valla ben kırıkkale deliceliyim. Ama soyadıdaş bulmak güzel
[doublepost=1445346048,1445345996][/doublepost]
Senın arabada buton yoksa nerden açıp kapıyon espyi.
Aynen soyaddaş :)

Benim radyo ekranında araba ayarlarında esp devre dışı bırakma seçeneği var. Hiç kapatmadım ama :) Ataşehir migrosun arkasındaki dik yokuşta ESP çok işe yarıyor :)

Geri
Üst Alt