Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ESP tuşu hakkında

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında mrtcntkn tarafından paylaşıldı.

1. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    arkadaşlar merhaba..bazı yerlerde U dönüşü yaparken tek hamlede dönmek için elfreniyle dönüyorum(artistlikten değil:D) dönmeden önce ESP yi kapatıyorumki kilitlemesin diye fakat bu sefer TCS devreye giriyor ve yolun ortasında ç** gibi kalıp sonra devam ediyorum..

bi arkadaşım ESP tuşuna bi kere basınca ESP bi kere daha uzunca basınca ESP+TCS kapanıyor diye..bir bilgisi olan var mı ?

2. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    bende böyle biliyorum ilk seferinde sadece ESP kapanıyor uzunca basmak gerek yoksa dediğin gibi kalınıyor ortada :)

3. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    ama bi kere basınca ESP OFF lambası sadece yanıyomuş sonra uzunca basınca yanıp sönüyormuş..mesela kuzenimde golf6 var uzunca basıyo direk yanıp sönüyor o

4. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    tamam aynısı direk uzunca basarsan esp lambası yanıp sönüyo dolayısıylada ikiside devre dışı oluyo

5. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    Bunları dönerken hangi arada yapmayı düşünüyorsun murat ? Ver çoşkuyu verebildiğin kadar boşver :D

6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    dönmeden önce kapatıyorum :D ama bi kere bastığım için coşku yolun ortasında bitiyo :D

7. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    ver coşkuyu...küsküle gitswin esp'de ne oluor...:)

8. sarisinan

sarisinan SCW Üyesi

280
    10
    18
    o kadar sıkıntı oluyosa gel değiştirelim abi sen bana espli aracı ver ben sana espsiz aç kapa derdin olmaz mesela ?? :D

9. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    knk espyi kapatma öle ver coşkuyu ben öle veriyorum nasıl yanlıyo bi bilsen kapatınca olmuyo :D

10. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    açıkcası DSG olsa bile insan manueli özlüyor ya :D

Sayfayı Paylaş