Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP tuşu hakkında

atistlik degılmıs hadı len kımı kanıdırıoyosun sen

2009 modellerden sonra tum vw grubu araclarda esp hic bi zaman tam kapanmiyor maalesef. 2009 dan oncekilerde espyi kapatinca gostergede esp isigi tamamen yaniyordu. Simdi bizde yanip sonuyor. Kitapciktada yaziyor ve tecrubeyle de herkesin anladigi gibi esp off tusuna basinca tcs tamamen devre disi kaliyor espde %40 kapaniyor. Yani limitleri daha yukari cekiyor fakat kontrolu tamamende size birakmiyor.

atistlik degılmıs hadı len kımı kanıdırıoyosun sen

atistlik nedir ? :D

2009 modellerden sonra tum vw grubu araclarda esp hic bi zaman tam kapanmiyor maalesef. 2009 dan oncekilerde espyi kapatinca gostergede esp isigi tamamen yaniyordu. Simdi bizde yanip sonuyor. Kitapciktada yaziyor ve tecrubeyle de herkesin anladigi gibi esp off tusuna basinca tcs tamamen devre disi kaliyor espde %40 kapaniyor. Yani limitleri daha yukari cekiyor fakat kontrolu tamamende size birakmiyor.

kuzenimde golf tdi dsg var onda herşeyi devre dışı bırakıyor..bende bi türlü kapanmıyor..esp belli bi hızın üzerinde kendiliğinden aktif hale geliyor diye biliyorum bide

VW grupta ESP'nin kapanması için lambanın sürekli yanması gerekiyo..lamba göstergede yanıp sönerken TCS kapanmış oluyo ama limitlerde yine ESP devreye giriyo..markaya göre çok uzun süre basmak gerekiyo ESP'yi tamamen kapatmak için..arabamda ESP'yi tamamen kapatabildiğimi hatırlamıyorum..

kuzenimde golf tdi dsg var onda herşeyi devre dışı bırakıyor..bende bi türlü kapanmıyor..esp belli bi hızın üzerinde kendiliğinden aktif hale geliyor diye biliyorum bide

Dedigim gibi ben esp tamamen kapanmiyor diye biliyorum sadece aracin kayma egilimine daha fazla tolerans taniyor ama bi noktadan sonra tekrar devreye giriyor. Ayrica esp off tusuna bastiktan sonra siz tekrar acana kadar veya kontak acip kapatana kadar tekrar devreye girmiyor..

VW grupta ESP'nin kapanması için lambanın sürekli yanması gerekiyo..lamba göstergede yanıp sönerken TCS kapanmış oluyo ama limitlerde yine ESP devreye giriyo..markaya göre çok uzun süre basmak gerekiyo ESP'yi tamamen kapatmak için..arabamda ESP'yi tamamen kapatabildiğimi hatırlamıyorum..

Yiğit bende zaten sürekli ESP OFF yanıyo..asıl yanıp söndüğü zaman ESP tamamen kapanıyor diye biliyorum..

Geri
Üst Alt