Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP sorunu ........

mst07

Kayıtlı Üye
slm arkadaslar bu gece işe gıderken hıc hos olmayan bır durumla karsılastım bugune kadar ıslak zemınde gaza basmısımdır esp normal sekılde devreye gırmiştir .. fakat bugun lambalarda durdugumda yerler ıslaktı cok azda yagmur yagıodu gec kaldıgım ıcınde bıraz acelem vardı ısık yanınca gaza yuklendım hanı kaymaz etmez guvencesıyle esp ısıgı yandı ve araba el frenı cekılmıs bır halde gıder vazıyete geldı daha dogrusu gıtmedı alttan da ınanılmaz bı takırdı geldı resmen aracın lastıklerının arasında taş gırmıs gıbı kı ole bı ıhtımal yok asfalt yol ındım baktım goruntude hersey normal gorunuodu hanı tamam yolun durumundan dolayı esp devreye gırdı arac gıtmedı dıyelım pekı bu gelen ıgrenc ses neyın nesı normal bı durummu bu takırtı ? .. sorun ne olabılır acayıp kafama takıldı :(

o takırtı tukurtu normaldir,özellikle ıslak zeminde kayıp da esp devreye girdiğinde çok daha fazla gelir o ses.hele bide 160la 3şerit makas atıp kaydığında gelen yırtınma seslerini duysan:) kısacası kafaya takıcak bişe yok herşey normal...

herşey normal ..araba o halde patinaj çekiyorsa aracı hafif yere vurdurarak kaldırmaya çalışıyor..örneğin karlı yolda kara vurdurarak kaldırmak gibi

Sorun yok :) XDS ve TCS görevlerini yapmışlar

valahı öleymıs arkadaslar normalmıs yanı ben gece ıse gelınce o gazla hemen buraya yazdım sonra arastırdım burdada bı kac kısıye sordum sızın dedıgınızı dedıler fakat gercekten cok kotu bı sestı dedım arabayı bıraktık heralde orda :)) tsk ettım cevaplar ıcın :)

Kapısı, tamponu değişmiş otomobilden korkulur mu? 30.000TL ye ne kaldı ? Ben olsam alırdım.

Geri
Üst Alt