Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ESP nedir, nasıl çalışır?

Konu, 'Güvenli Sürüş ve Sürücü' kısmında notyet tarafından paylaşıldı.

1. notyet

notyet SCW Üyesi

277
    2
    18
    Arkadaşlar konuyu çok güzel anlatan bir videoyu rapidshare'e aktardım ben.
    Videoda biraz hikaye var ama ortalarında bir yerinde animasyon olarak ESP sistemini oluşturan elemanlar ve ESP'nin çalışma şekli görsel olarak mevcut.

http://rapidshare.com/files/348099090/spielfilm_1_e.mpg

2. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    bence bu konu acılmadan kıtlensın yorumlara sayın yonetıcıler.sadece ızlenebılsın bakılsın.

3. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    esp li ve esp siz gibi bi konu hatırlıyorum yakın tarihte.aynı tartışmalara burda da sakın girmeyin.birileri konuyu kirleticek kaygısıyla konu kitlemek çözümümüz olamayacak...

4. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    ESP kesinlikle hayat kurtaran bir donanım. Yalnız bu sürücülerin fizik kurallarına karşı gelebilmeleri anlamına gelmez..

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    tartışma olmasın..

6. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    paylaşım için teşekkürler :)

7. notyet

notyet SCW Üyesi

277
    2
    18
    ne demek hocam :) ben sadece nasıl çalıştığını gösteren bir videoyu paylaşayım dedim.

8. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    - İsmail öncelikle sana paylaşımın için teşekkür ederiz.

- Konunun başında önceden uyarı yapılmış olmasına rağmen hala fevri tavırlardan vazgeçemiyoruz. Aşağıda forum nedir ile ilgili bir açıklamayı kendimce çevirmeye çalıştım. Lütfen İsmail'in açtığı konu ile ilgili yorumlarınızı yapın. :mad:

FORUM: Eski Romalılar zamanında, Roma'da ve diğer şehirlerde kamu işlerini konuşmak için halkın toplandığı alan, Dinleyici durumunda olanların da söz alabildikleri belli bir konu üzerinde düzenlenmiş toplantı, Bazı sorunların görüşülerek karara bağlandığı genel toplantı, Tartışma alanı.

1- Okuyucuların konuşulan konu üzerinde daha aktif ve farklı bir bakış açılarıyla düşünmelerini sağlar.
    2- Forumda bulunan uzmanların görüşlerini de alarak ortaya çıkabilecek yanlış anlamaların önüne geçilir.
    3- Foruma yazı yazan kullanıcılar, konuyla ilgisi olmayan özel sorunlarına değinmemelidir.
    4- Sorular kısa, açık ve net olmalı.
    5- Tartışma saygı kuralları içerisinde olmalı, kırıcılıktan uzak, samimi bir uslupla yapılmalı.

9. s2k2000

s2k2000 SCW Üyesi

68
    0
    6
  10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    teşekkür ederiz..

Sayfayı Paylaş