Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP, Hayatımı Kurtardı..

o Viraja girmeden virajdan 25 m önce idi sanırım hız sınırlaması olarak 50 yazar Yiğit. Böylece ne esp ne de başka bir şeye ihtiyacın olur :) kurallara uyalım uymayanları uyaralım.

+1985.

yiğit defalarca söyledim. yolun hız yapmaya müsait gibi görünmesi o yolun hıza göre yapılmadığı gerçeğini değiştirmez. o trafik o yolda neden o hızla gidiyro sanıryorsn :)

hepsini geçtim 3 gündür buz üstünde araç sürüyorum (yumuşak karda değil) sadece dün gece 12 de bizim çankayada evin önünde -6 yazıyordu yol bilgisayarı düşün ve 3 günde 1 kere asr ışığı bile yanmadı. mert abinin dediği gibi doğru şekilde sürersen espye ihtiyacın olmaz. bu zor şartlarda bile limitleri zorlarsanda bakarsn bir an gelir ne esp nede başka bir şey seni kurtarır.

Geçmiş olsun Yiğit.
Bu havada arabayla çıkarken bile tedirgin oluyor insan, 225/40/18 lastiklerle hepten cesaret lazım cidden :)
ESP'de bir yere kadar yardım eder, zamanında dağ yolunda biz zincir takarken yanımızdan geçip giden ve sonrasında balerin gibi dönüp yol kenarında traktör bekleyen Cayenne'ler, Land Rover'lar hatırlıyorum. Karlı ortamda iş lastikte bitiyor bence, o yüzden diğer yorumlara katılmamak mümkün değil.
Özetle, biraz daha sakin :D

+1985.

Yiğit defalarca söyledim. Yolun hız yapmaya müsait gibi görünmesi o yolun hıza göre yapılmadığı gerçeğini değiştirmez. O trafik o yolda neden o hızla gidiyro sanıryorsn :)

hepsini geçtim 3 gündür buz üstünde araç sürüyorum (yumuşak karda değil) sadece dün gece 12 de bizim çankayada evin önünde -6 yazıyordu yol bilgisayarı düşün ve 3 günde 1 kere asr ışığı bile yanmadı. Mert abinin dediği gibi doğru şekilde sürersen espye ihtiyacın olmaz. Bu zor şartlarda bile limitleri zorlarsanda bakarsn bir an gelir ne esp nede başka bir şey seni kurtarır.

+999

yahu ESP'ye güveniyorum diyen kim çıldırtmayın beni.. :)
başlığı ve yazımı bi daha okuyun.. ;)

Arkadaşlar hiçbirimiz esp ye güvenerek risk almıyoruz.Yiğitin de söylemek istediği hepimiz insanız hata yapabiliriz işte esp de bu hatalarımızı genelde telafi ediyor.Yiğit de bu yaşadığı olayı bize anlatarak aracından duyduğu memnuniyeti aktarmış.

Arkadaşlar hiçbirimiz esp ye güvenerek risk almıyoruz.Yiğitin de söylemek istediği hepimiz insanız hata yapabiliriz işte esp de bu hatalarımızı genelde telafi ediyor.Yiğit de bu yaşadığı olayı bize anlatarak aracından duyduğu memnuniyeti aktarmış.

+1..

teşekkür ederim.. :) :)

Allah beterinden saklasın gerçekten devamı çok kötü olabilecek birşeyden kurtulmuşsun ve acaba o ESP miydi seni kurtaran yoksa TCS mi :D yada çok farklı bişy adı ne bilmiyorum çünkü ESP yi kapadığında o sistem ne olursa olsun devreye girip seni yolda tutmaya çalışıyo ESP ise bende patinajı engelliyor filan filan :D ama genede Allah beterinden saklasın

Geri
Üst Alt