Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP, Hayatımı Kurtardı..

Geçmiş olsun Yiğit..Bizde esp msp yok kardeşim..adam akıllı kullanıp kurallara uyarsan bişey olmaz..:D

gecmıs olsun yavrum
bıraz daha yavas agresıf kullanıyosun :)

o Viraja girmeden virajdan 25 m önce idi sanırım hız sınırlaması olarak 50 yazar Yiğit. Böylece ne esp ne de başka bir şeye ihtiyacın olur :) kurallara uyalım uymayanları uyaralım.

abi Kurtköy'den dönüyodum TEM'de bile bişi yoktu velakin hızlı girmedim zaten..
millet soldan gitmiş hep buz tutmuş resmen orası..hakkaten kaşındığım bi durum yoktu ortada öyle olsa kaşınıyodum derdim Mert abim.. :)

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:25 ----------

bu arada herkese teşekkürler.. :)

Kardeşim geçmiş olsun dikkat etmek lazım ben çıkarmaya bile korkuyorum arabayı...

Geçmiş olsun Yiğit ucuz yırtmışsın.Esp bir kez daha kanıtladı kendini...

yiğit geçmiş olsun kardeşim dikkat et kendine... verilmiş SaDaKan varmış (buda ESP'ye alternatif bi seçenek :) )

Kendin demişsin 80 le girdim diye en sadece sana 50 km tabelasının yerini söyledim 50 ile girince bir şey olmuyor o bakımdan :)

Geri
Üst Alt