Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

eskimiş yıpranmış direksiyona çözüm?

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında ultraslanonur tarafından paylaşıldı.

1. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    eskı kasa leonumun dıreksıyonun tutma yerlerı cok yıpranmıs durumda nasıl bı cozum bulabılırım kılıf tak dersenız dıreksıyon cok kalın oluyor ıstemıyorm baska cozumlerını beklıyorm

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    80,100 tl arasında bir ücrete vites kolu dahil deri kaplatabilirsin

3. faruk

faruk SCW Üyesi

46
    0
    6
    en güzeli deri kaplat

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    deri kaplatman en doğrusu ve en güzeli..hem şık

5. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    yalnız o kadar para vermeye gerek yok dıye dusunuyorm baska bı cozum bulabılırmıyım acaba 3m carbon mu kaplasam dıye dusundum bı an:D

6. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    Onur , ucuz olsun diye elektirk bandı ile kaplama sakın :)

şaka biyana deri herzaman iyidir, iyiki yaptırmışım dersin..

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    direksiyonda karbon olmaz..ne kadar işçiliğini güzel de yapsan ne kadar da şık görünse doğru değil nihayetinde..kaygan bir materyal dir elinin terlemesiyle kayar..ve şunu unutma kapı kollarını yaptın yazın güneşi en çok gören yer direksiyondur..o sıcakta esneyecek ve sen elinle tuttuğunda...esnemeye başlayacak gönyesi kaybolacak..yapışkanı ellerine çıkacaktır...daha önce bunu yaşadın mı diye sorarsan yaşamadım..ama madde ve hesaplar onu gösteriyor

8. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    internette vardı deri direksiyon kılıfları makul bir fiyatta siyah deri kırmızı dikişli :D

9. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    deri benimki 7 yıllık araç vites topuzunda 1 gr boya kalmamış soyulmuş ama direksiyonda en ufak bi iz yok 10 numara kullanışı var sıcakta el yakmıo... tavsiye ederim...

10. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN SCW Üyesi

1.552
    90
    48
    ben daha önce mk1 leonumun direksiyonunu kaplatmıştım sonuç inanılmaz güzeldi hatta olayı abartıp csl bmw lerdeki gibi süet yaptırabilirsiniz en mantıklısı kaplatmak olur ama iyi biyerde :)

Sayfayı Paylaş