Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eski model araba gibiyim yaw

yukcell88

Kayıtlı Üye
Son 1 haftadır sağ dizimi büktükten sonra kalkarken bir ağrı hissediyorum diz kapağımda... Aynı şey merdiven çıkarken de oluyor. Sorunumu tahmin edebilecek var mı? Menisküs olmasından korkuyorum... Ondan niye korkuyorsun derseniz lokal anestezi ile yapılan ameliyatların alayından korkuyorum... :( Bunun kremle falan geçme şansı yok mu yaw :S

Emre geçmiş olsun öncelikle

bahsettiğin durumu bence uzamn hekime danışman daha iyi olacak ama yakın zamanda bilerek yada bilmeden zorlama olduysa bundan kaynaklı olabilir, kireçleme olabilir, ama anlattıklarına görede menisküs şüphesi daha ağır basıyor bence yakın zamanda uzman bir hekime gitmen eğer eğer menisküsse bile ileri derece değilse dizini güçlendirerek bu sorunu çözebilirsin. korkularınla yüzleşmedikce sonuca asla gidemöezsin bunuda unutma. tekrar geçmiş olsun.

Abi hayatta doktorlara pek güvenmiyorum...

-Cezmi abiyle yaptığımız samimi telefon konuşması sonucu sorun yaratan mesajı değiştirme gereği hissettim. Herkese sağlıklı günler dilerim...-

Son 1 haftadır sağ dizimi büktükten sonra kalkarken bir ağrı hissediyorum diz kapağımda... Aynı şey merdiven çıkarken de oluyor. Sorunumu tahmin edebilecek var mı? Menisküs olmasından korkuyorum... Ondan niye korkuyorsun derseniz lokal anestezi ile yapılan ameliyatların alayından korkuyorum... :( Bunun kremle falan geçme şansı yok mu yaw :S

Dediklerine bakılırsa bence menisküs , çünkü genelde inip çıkarken olan zorlanmalarda menisküs çıkıyor meydana :) Geçmiş olsun kardeşim.

elma ile armudu karıştırmamak lazım, dedene Allah rahmet eylesin, ama bir doktorun yaptığı hata bütün doktorlara mal edilmemeli ki aynısını sağlık bakanı da çok güzel yapıyor. Hele hele yalancılar ve sahtekarların yanına doktorları koymanın anlaşılacak bir tarafı yok, Allah göstermesin gün gelir onlara muhtaç kalırsın, gün gelir onlar sana muhtaç kalır.

Hani bazıları polisler için diyor ya böyle, ben de daha düzgün doktora rastlamadım... İnsana insan gibi davranıp karşısındakini anlayabilen bir doktora... Neyse, eninde sonunda gideceğiz önlerine tabi ki...

başın sağolsun acı verici bir durum tabiki ama saydığın dört maddenin hepsi hayatımızda var ve hep toplum içinde mutlaka çürükler vardır. hepsi için ön yargılı olma bu benim nacizane fikrim.

doktor olarakta sana tavsiyem dünya çapında bir doktor. kayserispor ve erciyessporun klüp doktorluklarını yapmış ve hala spor sakatlıklarına karşın çok çok iyi bir doktor. sinan karaoğlu dünya hastanesinde şimdi yanılmıyorsam eğer bu adam sana zaman ayırıp ameliyat demişse hiç şüphe etmeden ol derim.

tabi şimdi benim yaptığım doğmamış çocuğa don biçmek git bir kontrol ol bakalım belkide taş gibisindir. basit bir zorlamadır.

Dünya Hastanesi Sinan bey, ok' dir abi.. Aklımda olacak...

MR çektirmem gerek sanırım... :D İşin komik kısmı, menisküs sporcu rahatsızlığı olarak bilinir fakat yaşlılarda sık görülür...

Rahatsız olduğum bacak sağ, ama ben solağım... Harbi harbi eski model araba gibiyim... :confused:

bangay mıdır bengay mıdır nedir:)onu sür:)geçmiş olsun dikkat etmek lazım.yabana atmamak lazım

öncelikle geçmiş olsun aynı sorunlar babam da mevcut... size önerebileceğim doğal...
ağrıyan bölgeye zeytinyağı limon suyu ve aspirini karıştırın sürün üzerini temiz poşetle sarın çok faydası olacaktır.
olmadı diz ağrıları için en iyi ilaç diclomec diye bir ilaç onu öneririm.

Geri
Üst Alt