Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski kasa toledo signo arıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
angel far(xenonlu) + alt ust kule gergısı + logosuz Fk panjur var suanda guncel parca olarak bende ...

Fiyatta anlaşırsak angel farları alırım güzel kardeşim.

---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

O da olabilir Mehmet'cim...Var mı bildiğin?Ama fiber falan istemem..

abı 300lıraya bırakıyorum 6000xenonlarla ....

tampon dedınde tampon baya zorlar senı cunku yok yanı bu tamponun cıkması gıbı bırsey topsport bulmustum zamanında ben ama bol sans hayırlı olsun yenı aracında....

top sport tampon buldum komple panjurlar ve sisler dahil elemanla 650 ye anlaştık ama kargosu çok tutuyor ne halt edeceğim anlamadım,ta Hatay dan Balıkesir e 130 tl ye geliyormuş..Çok pahalı geldi bana bu kargo parası ...

Hayırlı olsun serkan abı kazasız belasız kullanırsın ınsallah

Arkadaşlar 2004 model toledo signo techno aracımı cuma günü aldım,buradan Cezmi babaya ve Erya dan İsmail abi ye ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum...eksik olmayın...
hayırlı olsun Serkan abi fotoğrafları bekliyoruz :)

Arkadaşlar 2004 model toledo signo techno aracımı cuma günü aldım,buradan Cezmi babaya ve Erya dan İsmail abi ye ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum...eksik olmayın...

hayranım senin bu seat tutkuna abi...

Fiyatta anlaşırsak angel farları alırım güzel kardeşim.

---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

O da olabilir Mehmet'cim...Var mı bildiğin?Ama fiber falan istemem..

kulagıma bır soylentı geldı ama o tarafa gıdıp bakamadım amelıyat oldum galıba satılmıs gıbı bırsey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt