Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski kasa Leon için Duble Din Teyp olur mu?

Montaj icin guvenilir bir tesisatcım var. O kendisi yapacaktı ama bu sekilde gerek kalmayacak sanırım. Gonderdigin PDF yi ve çakmaklık icin tavsiyeni de dikkate alacagiz. Tesekkurler!..

Önemli değil.... Ben önceki aracıma 5 tane Double Din söküp taktım. VW'nin eski araçlarındaki çerçeve ölçüsü standart olmadığı için takılan cihazlarda kenarda hep boşluk kalıyor. Ekstra bir çerçeve kullanmanız gerekecektir. Ben en son aşağı resimdeki cihazı takmıştım. Çerçeveye tam otururyor ve dışarı doğru çıkıntı yapmıyor. Almadıysanız tavsiye ederim. Benim araçtaki resimlerini bulursam paylaşırım.

7inch_double_din_dvd_with_touch_with_tv_with_gps_for_VW_Passat_passat_B5.jpg

Önemli değil.... Ben önceki aracıma 5 tane Double Din söküp taktım. VW'nin eski araçlarındaki çerçeve ölçüsü standart olmadığı için takılan cihazlarda kenarda hep boşluk kalıyor. Ekstra bir çerçeve kullanmanız gerekecektir. Ben en son aşağı resimdeki cihazı takmıştım. Çerçeveye tam otururyor ve dışarı doğru çıkıntı yapmıyor. Almadıysanız tavsiye ederim. Benim araçtaki resimlerini bulursam paylaşırım.

7inch_double_din_dvd_with_touch_with_tv_with_gps_for_VW_Passat_passat_B5.jpg

Cihazı aldım. JVC KW-NT1 . Umarim oyle bir sorun yasamayız. Olursa da bi sekilde ayarlarız artık. Yapacak bisey yok o konuda.

ben double din teybi aldıgımda çerçeveside içinden çıktı ve benim arabaya birebir uyum sağladı sizde aldıgınızda içinde çıkarsa şayet o çerçeve ile uyumludur bence çünkü benim konsoldan pek bir farkı yok yani teybin kenarlarında fazla bir boşluk yok 1.cm falan 4 bir yanında boşluk oluyor onuda o çerçeve örtüyor

kesinlikle tavsiye etmem..... aracın bu uygulaması yüzünden çok sıkıntı yaşadım hepsini sizinle paylaşıyım..... arac double bölümü sallantısı dizimi çarptığımda fazla esnemesi sebebi ile merak edip doubledeen i yerinden söktük gördüğüm görüntü karşısında hayretler içinde kaldım konsol tutucu 4 ayak yerinden kesilmişti doubledeen takmak için.... ve hiç ayak ve vida kullanılmamış sadece doubledeen yerine montajlanmıştı ve konsol dans ediyordu ustalarla uğraşlar sonucu çözümü orjinal yerlerine metal ayak ve aparat yaparak buldum arka ana gögüse bağlantı noktalarına ayaklar yaparak orjinal vida yerlerine vidaladık.... şimdi bu mantıklımı bi daha düşünün derim orta konsolu ana konsola bağlayan aparatları kesip sırf oraya doubledeen takıcam diye gögüs böl,ümünü bence heba etmeyin indash alın..... biz bu ayakları yaparken çok zorlandık gerçekten bence değmez ve uğraştırır çok iyi bir ustanın ayakları yeniden yapılandırması lazım..... ses sistemi için illa doubedeen e ihtiyacınız yok alpine ın güzel bir teyibi ve ekran isterseniz herhangi bir yere alpine ın ince ekranı çok daha mantıklı olacaktır..... alpine istemezseniz pioneer olabilir.....

tesısat için ekranlı bır cıhaz ıstersenız jvc avx-55 yada avx-77

Alpine in dash almıstım takmak icin ama sattim. Simdi JVC KW-NT1 var. Hoparlorler anfi bas uygun fiyatlı olsun diye JVC KW-NT1 dahil hepsini aldim. JVC full ozellikli ve cok kullanisli kaliteli bir cihaz. Bu durumda arabama bu ses sistemini kurmaktan vazgectim arkadaslar. Aracıma da yazık etmek istemiyorum gereksiz yere. Kısa bir sure sonra satarsam alıcı kişi arkamdan kotu konusmasın bari.

Alpine in dash almıstım takmak icin ama sattim. Simdi JVC KW-NT1 var. Hoparlorler anfi bas uygun fiyatlı olsun diye JVC KW-NT1 dahil hepsini aldim. JVC full ozellikli ve cok kullanisli kaliteli bir cihaz. Bu durumda arabama bu ses sistemini kurmaktan vazgectim arkadaslar. Aracıma da yazık etmek istemiyorum gereksiz yere. Kısa bir sure sonra satarsam alıcı kişi arkamdan kotu konusmasın bari.

Aracını kesip biçmeden yaptırmanın yolu da var. Ne yazık ki ben bunu aracımı kasap edasıyla biçen arkadaşlardan sonra öğrendim. Eski kasa leonların orijinal navigasyonlu versiyonları yurtdışında satılıyordu. Bu yüzden orta konsolun komple navigasyon için orijinal parçası da mevcut.... Aşağı linkte görebilirsin. Servis ile görüşüp bu parçayı getirtebilirsen orta konsol ve teybini kenarda sorunsuz tutabilirsin.

http://www.retro-renault.com/forums/non-renault/8145-leon-cupra-r-nav-av-install.html

Reno sıtesınde seat :) Ben o bılgıyı dırek buraya kopyalım en azından seat sıtesınde bulunsun :)

Senin araçtaki resimleri bekliyoruz.

Bu aldığın cihazın adı veya model numarası var mı?

Tam ölçülerini alıp, başka bir cihaz da alınsa aynı ölçülerde olması sağlanabilir.

Bir de bu Renault sitesindeki anlatımda orta kaplamanın sadece gümüş rengi değil, siyah da olabileceğini görmüş oldum.

Onun için de teşekkürler

Geri
Üst Alt