Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski kasa Leon için Duble Din Teyp olur mu?

moonnight

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar,

2004 eski kasa Leon Cupra orjinal ses sistemi yetersiz geldi bana. Onlere Hertz HSK 3 Yollu, arkalara da 2 Yollu olanları aldım. Ana unite olarak ALPINE IVA-D300R In-dash teyp kullanacaktım. Hatta teybi sahibinden.com aracılıgıyla aldım. Fakat Antalya'lı bir arkadasimin JVC KW-NT1 Multimedya Bluetooth + Navigasyonlu full teybini gordum ve onu aldım. Alpine'ı tesisatci arkadasim tavsiye etmemisti zaten. Illaki Pioneer olsun in-dash alacaksan demisti. Simdi JVC Duble din oldugundan biliyorsunuz ki bizim araclarda montajı sıkıntılı. Tesisatcım digital klimayı kul tablasının oldugu yere alarak ortaya yerleştirebiliriz diyor. İscilik farkını da goze alıyorum tabii ki. Aranızda daha once bu uygulamayı yapan eski kasa Leoncular varsa tecrübe ve bilgilerini rica ediyorum.

Tesekkurler,

ebayde cercevesı mevcut yada parca numarasını servısten bulabılırsen getırtebılırsnde ,normalde zaten avrupa versıyonlarında navıgasyon oldugundan orjınal cercevesı oluyor ve kulluk ıptal oluyor
1820tfr2.jpg

ebayde cercevesı mevcut yada parca numarasını servısten bulabılırsen getırtebılırsnde ,normalde zaten avrupa versıyonlarında navıgasyon oldugundan orjınal cercevesı oluyor ve kulluk ıptal oluyor
1820tfr2.jpg

işte budur üstat can yapıştırmışın yıne bilgi ve deneyimi:)

foto serhat abının arabaya aıttır,eskı sahıbıne de sunu bulup gostercem dıye yırtılmıstı b yerlerım ebayde ararken :)

seatcupra net de nasıl yapıldığını da anlatan resimler vardı ..

varol hocam topsport alalım mı:) o zaman bunlardan da alırık:eek:

Dun ebayda aradım ama bulamadım maalesef. Turkiye icinde temin edebilme sansimiz yok sanirim. En azindan siparis verebilecegimiz bir link var ise cok sevinirim arkadaslar,

Geri
Üst Alt