Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski kasa Leon için Duble Din Teyp olur mu?

ebayde cercevesı mevcut yada parca numarasını servısten bulabılırsen getırtebılırsnde ,normalde zaten avrupa versıyonlarında navıgasyon oldugundan orjınal cercevesı oluyor ve kulluk ıptal oluyor
1820tfr2.jpg

Resimdeki araca operasyonu araç bende iken yaptırmıştım. Hatta multimedyanın montajını ben yapmıştım. Ebay ile uğraşmana gerek yoktur. Aşağıda çerçevenin kodu ve tanımı yazıyor. Direkt olarak servise sipariş ver. Yalnız aracına yapılacak ameliyat için iyi bir yer seçmelisin. Dönüşü olmayan bir uygulamadır.

Parça Kodu : 1M0863263F
Parça Tanımı : SS CARATULA NAVEGAC10

Aldığımda fiyatı 60 küsür lira idi.

Cok tesekkur ederim. Hemen temin edeceğim.

Rica ederim. Sana bir tavsiyem olacak... Çerçevenin üzerinde OBD soketi için yer var. Oraya soketi taktırtmak için uğraşı verme, orijinal yerinde olmasında sakınca yoktur. Küllük üzerindeki çakmaklık soketini de çerçeve üzerindeki OBD soket boşluğunun yanını deldirerek yaptırabilirsin. Aşağıdaki linkte bir PDF dosya var. Operasyonlar açıklanmış. Oradan nasıl yapıldığına dair fikir sahibi olabilirsin.

http://www.leon-concept.com/astuce/L1/1_interieur/console_2din/

Dun ebayda aradım ama bulamadım maalesef. Turkiye icinde temin edebilme sansimiz yok sanirim. En azindan siparis verebilecegimiz bir link var ise cok sevinirim arkadaslar,

sahibinden.com da ben görmüştüm sanki... double din alacak param olmadığı için hiç niyetlenmedim bile... ama fiyatı çok makuldü... du bakim bi daha... bulabilirsem linki veririm...

Servisten renk kodunu buldular. Siparis veriyorum. 77 TL guncel fiyatı. Tekrar tesekkur ediyorum.

sahibinden.com da ben görmüştüm sanki... double din alacak param olmadığı için hiç niyetlenmedim bile... ama fiyatı çok makuldü... du bakim bi daha... bulabilirsem linki veririm...

Ben orda buldum ilanı ama o kiside siparis ile yurt dısından getirtecegini soyluyor.

Rica ederim. Sana bir tavsiyem olacak... Çerçevenin üzerinde OBD soketi için yer var. Oraya soketi taktırtmak için uğraşı verme, orijinal yerinde olmasında sakınca yoktur. Küllük üzerindeki çakmaklık soketini de çerçeve üzerindeki OBD soket boşluğunun yanını deldirerek yaptırabilirsin. Aşağıdaki linkte bir PDF dosya var. Operasyonlar açıklanmış. Oradan nasıl yapıldığına dair fikir sahibi olabilirsin.

http://www.leon-concept.com/astuce/L1/1_interieur/console_2din/

Montaj icin guvenilir bir tesisatcım var. O kendisi yapacaktı ama bu sekilde gerek kalmayacak sanırım. Gonderdigin PDF yi ve çakmaklık icin tavsiyeni de dikkate alacagiz. Tesekkurler!..

Geri
Üst Alt