Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eski kasa leon cruise control

Arkadas hakli benim bir arkadasimdada 2006astra enjoya taktirtmis ve basit bisey oldugunu soledi ama sabahtan beri dusunuyorum cruise un yol bilgisayariyla ne alakasi var direk kadrandan sabitlemiyormuyuz araci birtek on off var oda zaten soldaki sinyal kolonun ustundeki nerde ne ekrani gerekiorki?ayrica her arabada oluyormu bilmiorum ama cogu arabada cruise takilior die biliorum eski arabalarda bence iyi arastirin

göstergeden bakıp ayarlanmaz mı can ? belki net bir kilometre bilgisi olmaz ama atıyorum 120 değilde 122 olur mesela

Ben CC nın Vwdekı calısma seklını soyluyorum.Ibızalarda flan aynı sekılde ekranda km sını gorursun ayarlarsın.Ayrıca tellı arabada CC nasıl olcak onu da merak edıyorum.Sen ayagını gazdan ceksende sensorlu arabada CC den dolayı gaz kelebegın kapanmaz ama tellı arabada gazdan ayagını cek kapanır kelebek,ee o zaman nasıl CC kullanılcak

Arkadas hakli benim bir arkadasimdada 2006astra enjoya taktirtmis ve basit bisey oldugunu soledi ama sabahtan beri dusunuyorum cruise un yol bilgisayariyla ne alakasi var direk kadrandan sabitlemiyormuyuz araci birtek on off var oda zaten soldaki sinyal kolonun ustundeki nerde ne ekrani gerekiorki?ayrica her arabada oluyormu bilmiorum ama cogu arabada cruise takilior die biliorum eski arabalarda bence iyi arastirin

ben bu olayı bırcok aracta gordum eskı cag ulusu ama oluyor ıste sabtılıyosnuz ekranda bırsey cıkmıyor ztn yenı arabaların sıstemınde varsa adamlar koyar yanı sonucta bu bır opsıyonel donanım yenı arabalr ıcın

Ben CC nın Vwdekı calısma seklını soyluyorum.Ibızalarda flan aynı sekılde ekranda km sını gorursun ayarlarsın.Ayrıca tellı arabada CC nasıl olcak onu da merak edıyorum.Sen ayagını gazdan ceksende sensorlu arabada CC den dolayı gaz kelebegın kapanmaz ama tellı arabada gazdan ayagını cek kapanır kelebek,ee o zaman nasıl CC kullanılcak

yok zaten bende telli arabada çalışacağını düşünmüyorum.ama elektronik gaz kelebeği olupta yol bilgisayarı yoksa yine çalışabilir diye düşünüyorum

yok zaten bende telli arabada çalışacağını düşünmüyorum.ama elektronik gaz kelebeği olupta yol bilgisayarı yoksa yine çalışabilir diye düşünüyorum

onun zaten b yolu vardı forumda paylasılmıstıda aslında,ek b unıte flan baglıyolardı ama tellıde degıldı ıste

+1

eğer ucuza kol bulursam taktırınca gorursunuz :) nasıl takıldıgını

Kol bulmak ıs degılkı al ebay de zaten var,kı burdada zaten sadece sensorlu modellerde kullanabılcegın yazıyor
http://cgi.ebay.de/Seat-Leon-1-8T-1...arts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item53d7baac1f

eğer aracınızın pedellarınının oldugu yere eyılırsenır orda soketler var pedalların baglandıgı hatta bı tane soketın yerı bostur bu soketler fren de debrıyajda ve gaz da var bunun nedenı o sokete cc takıldıgnda kol ıle devreye gırdıgınde fren debrıjaya basarak devreden cıkarmak ıcındır.

Geri
Üst Alt