Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eski kasa leon cruise control

sızın araba eger 8v akl motorsa tellı ve sızınkınde arkadasınız arabasındakı gıbı takılmaz.yaptıkları sıstem gaz kelebegının sensoru ıle paralel b beyın baglıyorlar o tarz bsylerdı.b nevı sasırtmaca yapıyorlar.toledo ve leonlarda ıse yolbılgısayarı oldugu surece kolu alınıp baglanabılyor

eveet benm aracım 2000 model sanırım 8 valf yalnız 2000 model boralarda 8 valf ve cok cüzü bı fıyata taktıran var wvturk de sımdı baktm

mesela bende yol bilgisayarı yok bana bağlanamaz

eğer fazla uzun yol yapmıyorsanız bence pek gerekli değil..elektronik gaz kelebeği olan araçlara takılması bana gayet mantıklı geldi ve can ın söylediği doğrultuda yapılıyordur..yol bilgisayarı bence asıl etken değildir

spiritlerde yok mu abi yol bilgisayarı?

spiritlerde..yok..anlamış da değilim bazı özellikleri bazı signolardan iyi bazı özellikleri eksik..yanılmıyorsam signo tech diye bir şey varmış..onda her şey varmış..
bazı signolarda..8 valf var ama başka özellikler var kafam basmadı..signo daha mı yoksa ondan aldım buna verdim bundan aldım ona verdim..
gaz kelebeği bildiğim kadarı ile..bendeki elektronik olması lazım..çünkü telli olsa hissederdim..hoş bunu canla da konuşmuştum..telli değildi..ama yol bilgisayarı yok..koymamışlar..sonradan konur mu onu da bilmiyorum
ruhsatta spirit yazıyor
mtv ödemeye girdim signo yazıyor..ne olduğunu anlamadım aracın
signo olsa cd çalarlı olması lazım araç orjinalde kasetçalarlı bagaja cd changer konuyormuş falan..filan

eğer 50 tl ye takılıyorsa ve yol bilgisayarına ihtiyaç yoksa yarın takayım ben hemen..antepe giderken ayağım uyuşuyor..nasıl arıyorum hız sabitlemeyi anlatamam

vallahi senden öğrendim şimdi bunu, ilk leon 2001 signoydu onda vardı, şimdi 2004 signo plus onda da var. spiritler zaten 2004 çıkışlı onlarda nasıl yok anlamadım.

Geri
Üst Alt