Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eski kasa leon cruise control

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
mrb arkadaslar bı arkadasımın opel astra sı var G kasa o cruise control taktırmıs sızce benım araca da takılabılır mı?

mrb arkadaslar bı arkadasımın opel astra sı var G kasa o cruise control taktırmıs sızce benım araca da takılabılır mı?

dogus otoda gezerken audı bolumunde aksesuar kısmında crusıe control olan sol kol vardı ayrıyetten satılıyordu leon ıcın de olabılırı bence:confused:

kolu takmakl bitmez ki iş..beyin ile ilgili o..emri verdiğinde uygulayacak sistem lazım..
önemli olan öyle bir sistem takılabiliyor mu..yada..aracın beyninde daha önceden yerleştirilmiş mi bu..ya daah sonra bir yazılımla bu yerleştirilebiliniyor mu..eğer yapılabiliyorsa yapılır..yoksa..ama işlemi bi o kadar da zordur..

Yol bilgisayarı varsa takılabiliyor.Yoksa takılamıyor diye biliyorum.

arkdasımın opelınde yol bılgısayarı yok ama ona kendısı taktı ve sadece 50 tl lık bır deger ıle

arkdaslar bıraz arastırdım benm arabanın gaz kelebegı elektronık mı bılenınız var mı acaba?

opellerde Ruhsatta motor kodu x ile başlıyorsa motor x, z ileyse z oluyor. X motorda gaz kelebeği telli iken, z motorda elektrik kumandalı. Bu yüzden z ye takılması daha kolay walla kolu da sahıbınden.com dan aldı kendı bıraz anladıgı ıcın taktı yanı.

opellerde Ruhsatta motor kodu x ile başlıyorsa motor x, z ileyse z oluyor. X motorda gaz kelebeği telli iken, z motorda elektrik kumandalı. Bu yüzden z ye takılması daha kolay walla kolu da sahıbınden.com dan aldı kendı bıraz anladıgı ıcın taktı yanı.

ilginç...

Sanırım kısası EPS , elektronik gaz vermeye yarayan bir sistem. Bu sistemli arabalarda eski gaz telinden yok. Eğer böyleyse takılıyor. Araba alacağımda denk geldim. Toledo Stella' ya sahibi aynı dediğiniz gibi taktırmış. Bence elektronik gaz verme sistemi varsa olur..

Geri
Üst Alt