Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eskı aracımı satıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar Şemunum :) Senin kullandığın arabayı alıcak adamın ben ........ :D Şaka bi yana çok temiz, güzel duruyo araba. Yakın arkadaşına şirket ne araba vermişte satıyo arabayı yaw =) O şirkete söle banada araba versin =)

geçen hafta aynısını ankaradan, bir arkadaşa aldık şemun..hemde aynı renk..keşke daha önce haberimiz olsaydı...kaçırmazdık inan..hayırlı satışlar..

tesekkurler hayırlısı olsun...

valla soyle soylıyım bu temızlıkte bulunması zor aracın son 2 senesıne guzelcene toparladım.. su ana kadar ıstanbulda 2 tane var BBs jantlı onlarda baya temız...

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

Hayırlı satışlar Şemunum :) Senin kullandığın arabayı alıcak adamın ben ........ :D Şaka bi yana çok temiz, güzel duruyo araba. Yakın arkadaşına şirket ne araba vermişte satıyo arabayı yaw =) O şirkete söle banada araba versin =)

polo vermısler canım:) sagolsın senınkıyle takas edelım ıstersen..:)

Ben senin şu avatarlarına hastayım he Şemun. Cupracığının pedallarını çekip koymuşsun :) Koptum olm. Yarın Şebnem Hocanın dersi var 9:30 ta pazarlama araştırmaları lütfen geç kalma yoksa hocaya şikayet etmek zorunda kalıcam.. Dicem hocam bu şemun denilen çocuk geceleri internette alım-satım yapmaktan geç yatıyo sabahlarıda gelmio die pff :)

---------- Post added at 00:17 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

tesekkurler hayırlısı olsun...

valla soyle soylıyım bu temızlıkte bulunması zor aracın son 2 senesıne guzelcene toparladım.. su ana kadar ıstanbulda 2 tane var BBs jantlı onlarda baya temız...

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

polo vermısler canım:) sagolsın senınkıyle takas edelım ıstersen..:)

Yok cnm mersi bn iim böle :)

Ben senin şu avatarlarına hastayım he Şemun. Cupracığının pedallarını çekip koymuşsun :) Koptum olm. Yarın Şebnem Hocanın dersi var 9:30 ta pazarlama araştırmaları lütfen geç kalma yoksa hocaya şikayet etmek zorunda kalıcam.. Dicem hocam bu şemun denilen çocuk geceleri internette alım-satım yapmaktan geç yatıyo sabahlarıda gelmio die pff :)

---------- Post added at 00:17 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

Yok cnm mersi bn iim böle :)

ulen senın..:) bu arada benım pedalları bole temız gormek cok zor:)

ulen senın..:) bu arada benım pedalları bole temız gormek cok zor:)
Korkma kanka hocaya sölemem şaka yaptım :D
Bu arada gelcenmi 9:30'a :)
Evet bence arabanın her yerini çekseydin bi daha böle temiz kim bilir ne zaman görürüz arabanı :) Koltukları paspasları falanda bi çek bari =)

bu arac uskudar dogancilarda mi yoksa ben mi yanlis gordum dun gece :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt