Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski Aracımdır.3 Ay Önce Satıldı. :)

thexside

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 3221Ekli dosyayı görüntüle 3222Ekli dosyayı görüntüle 3223Ekli dosyayı görüntüle 3224Ekli dosyayı görüntüle 3225
Araç 308 1.6THP 150Hp'dir.
1-Jantlar+kumho 215/45/R17
2-K&N Air İntake Kit Silikon hortumlar&Alüminyum 71'lik Boru
3-Otto egzos + 61'lik Düz Boru
4-H&R 5Cm Spor Yay
5-Ön Cam Dahil Ziebart Film
6-Farlar Sisler 8000K Mtech Xenon
7-Çok Sağlam Bir Kicker Müzik Sistemi
8-Forge Blow off Valve
9-Aem Boost Gauge
10-Aem Map Sensorü
11-En Son Garrett 61-1 59MM turbo şarj salyangozu + Garrett İntercooler getirttim İngiltereden,Ancak pistonları sipariş etmeyi unutmuştum :) Sonrada Onuda ekledik siparişe pistonlar gelene kadar aracın arızaları çoğaldı müşteri çıktı VS. sonra taktırmak nasip olmadı :)

yeni sahibine hayırlı olsun dielim :D

bende volvodan once 308 kullanıyodum başta memnundum fakat volan arıza yapınca cok sinirimi bozmuştu bi daha tövbee :D

aem map sensoru ne ıcın onu anlayamadım ben

:D nasıl memnunmuydunuz pug dan çok eleştirilen marka kullanıcı yorumları önemli :D

Aslında hemen hemen kalite olarak standart sayılırlar comfort pack var premıum pack var bendekı premıum'du.Hdi'larında herhangı bır sıkıntı duymadım var olabilir ben bilmiyorda olabilirim ancak vti 120 hp ve Thp 150 hp ikiside kesinlikle çok ama çok sıkıntılı araclar euro normlarına gore uretılmıs bır arac.Euro 5 motor.İnanılmaz ince bir yag kullanır.(5w30) tam sentetik olucak şart. böyle acaip acaip şeyler :) sözde bmw ortaklıklı motormuş.bu yukarıdakı listeye yazılımı eklemeyı unutmusum.yazılım egzos air intake vs. bunlarlar Standart 150 Chipli 209 hp güç elde ettim.

aem map sensoru ne ıcın onu anlayamadım ben

Emiş ve Turbo sistemini denetleyen extra bir beyin gibidir.Garrett turbo takımlarıyla bır almıstım ancak pistonlar eksık kalınca arabanın orjinal turbo sistemine ve K&N air intake filtreyi entegre ettim mantıgıda zaten merc.bmw gibi araçlarda komprassor sistemini,aracın kendı hava emiş sistemiyle yapmak... motora giden alüminyum bir boru olur ucunda filitre.filitreye en yakın noktadan aynı çapta bir dirsek cıkar o dirsekten turbo salyangozuna bir boru çekilir.Gaza yüklendikçe filitre soguk havayı daha çok çeker.çektigi havanın bır mıktarı motora bır mıktarıda Extra bir güçle turbo pervanesını dondurmeye yarar

Kısaca Bunları Denetler. bar olsun,intercooler'daki basıncı,motor yağının sıcaklıgını,vs gibi bilgileri gösterir.Egerki istedigim sistemi takabilseydım aracıma Turbo bar'ını bu sensörden ayarlamakta mümkün ancak bendekini yanlızca kumanda olarak kullanabiliyorsunuz.:)Asıl görevi yapan beyin yine Aem'in ancak 3750usd falan olması gerek :)

Peugeot Pek Düşünmüyorum Nedense Hiçte Kanım Isınmadı Bu Otromobillere Çok Sıradan Geliyo Nedendir Bilemiyorum Birde Fransız Arabası Olduğundandır Heralde Antepliyiz Sonuçta :)

Seat - Wolsvagen - Audi - Bmw'den Şaşmıcan :)

Aracının Yeni Sahibine Hayırlı Olmasını Dilerim Kardeş.

Geri
Üst Alt