Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski 22 AR 111 - Yeni 54 B 9515 ( Resimli )

Musicman

Kayıtlı Üye
Aracımı Serkan abiden aldıktan sonra gönlümce düzenlemeye başladım Serkan abinin yaptıklarına ek olarak. Şuana kadar yapmış olduğum şeyleri ve ileride yapacağım şeyleri bu başlık altında sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yaptıklarım :

* Amerikan Park Sistemi
* Fk 3.5 Cm Spor Yay

Yapacaklarım :

* Hava Filtresi
* Xenon Sistemi
* Performans Egzoz ( Silencer'lı )
* Ses Sistemi

Ve işte aracın yay takılmadan ve yay takıldıktan sonraki halleri :)

ÖNCE :

303657_2985957748462_1717138479_n.jpg

SONRA :

Fotoğraf0049.jpg Fotoğraf0050.jpg

Dipnot : Fk yaylar 3.5'luk olmasına rağmen çok ilginçtir ki aracın '' Arka '' kısmını neredeyse jantın yarısına kadar düşürdü ilk etapta.. Sonra yayları tekrar söktük ve biraz açma-germe yaptık yapısını bozmadan. Sonuç; Tam istediğim gibi oldu. Eski haline göre arkalar 1.5 - 2 cm kadar alçaldı ve olması gereken seviyeye geldi.

Ekli dosyalar

• 303657_2985957748462_1717138479_n.jpg
    303657_2985957748462_1717138479_n.jpg
    95.3 KB · Görüntüleme: 90
  • Fotoğraf0049.jpg
    Fotoğraf0049.jpg
    84.7 KB · Görüntüleme: 93
  • Fotoğraf0050.jpg
    Fotoğraf0050.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 75
Güle güle kullan,listeye bence güzel bir amortisör de ekle.Bilstein olabilir :)

gün gelir oda olur kazasız belasız kullan

Show time :)
Furkan ım yaylarını iyi günlerde kullan,benim yapmak isteyipte yapamadıklarımı merakla ve sabırla bekliyorum senden,allah iyi günlerde kazasız ve zevkle kullanmanı nasip etsin gönlüne göre olsun inşallah.
Bu arada foto konusunda çok kısır olduğunu da belirteyim :)
Amerikan park demişsin ama foto yok :(

Abi haklısın çünkü makinem yok, telefon ile çektim bu 2 resmi de, aracı iç dış temizleteyim, güzel bir makine bulayım arkadaşlardan, bir de gece vakti olsun , Amerikan parklar da sizlerin hizmetinde olacak fotoğraf açısından :)

Hocam ön taraf aslında çok belirgin ama arkalardaki düşüş az olduğu için size öyle gelmiş olabilir belki, ya da fotoğraftan da olabilir bilmiyorum :rolleyes: Ön tarafta 3.5'luk Fk yay var, arka tarafta ise aralığı genişletildiği için 2-2.5'luk düşüşe denkleştirilmiş bir Fk yay var. Yani şuan aracın ön kısmı arkaya göre 1-1.5 cm daha basık. Eski haline göre kıyaslarsak da önler 3.5 cm arkalar ise 1.5 - 2 cm kadar daha alçak şuan.. :)
Ön ve arkaları eşit olsun isterdim fakat ne yazık ki olmadı o iş.. Gerçi arkaya arkadaşlar oturduğunda böyle olması daha iyi olmuş olabilir benim için bilmiyorum..

Geri
Üst Alt