Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eskişehir'den yardımcı olacak biri?

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar, abiler, kardeşler...

Eskişehir'de bir vosvos buldum. Telefonda anlaştık. Cumartesi günü kapora göndereceğim.
yürüründe, kaportasında, motorunda herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi. sadece muayenesi yok.

Sizden ricam bana yardımcı olur musunuz? Gidip arabaya bir göz atabilir misiniz?

Kapı saçlarında, çevresinde, direklerde, altında, bagaj içinde çürük var mı?
Motorda üfleme tekleme ya da kasnakta sallantı var mı?
Viteslerde geri vites dahil atma var mı? Direksiyonda boşluk var mı? Silecekler, farlar, 4lüler ve
ısıtma sistemi, radyosu, sinyal kolu, kelebek camları çalışıyor mu?
aracın iç kısmında tavanda su lekeleri var mı? yani tavandan su sızdırıyor mu?
yani aracın genel durumuna bakacak bu işten anlayan bir arkadaşımız Eskişehir'de var mı?

Lütfen benim için çok önemli. Eskişehir'e gelip aracı alıp Bolu'ya geri dönücem çünkü.

Teşekkür ederim.

Deniz Göktaş
05326486072
Bolu

hacım öncelikle şunu belirtmeliyim sakın kapora gönderme piyasada arabadan bol ne var !!!! görmediğin araç için kapora gönderilmez.ben cordobayı alırken araştırdım ya bismillah dedim taaa artvin şantıyeden istanbula bastım gittim aracı gözümle görmek için.bu konuda kımseye itimat etmeyiniz kimse bu konuda vebal almak istemez nacizane tavsıyem.sonra sen sebeb oldun olur.bu konuda yardımcı olacak kişi pek bulamazsın böylesi durumlarda.ama yolda kalırsın yardım ederiz :) ayrıca kalın font kullanmayalım forum kuralları gereği.tşkler

Geri
Üst Alt