Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eskişehir - kütahya -afyon güzergahını kullanacaklar dikkat !!!

ceycey11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar malum kütahyadayım bugün karda eskişehire giderken 20. kmde yol kapandı meğer ileride kaza olmuş 2 tır 2 kamyon 3 binek sayabildim hepsi birbirine girip şarampole inmiş. özellikle kütahya giriş ve çıkışı patates tarlasından farksız yolun bazı kısımlarında asfalt bile yok. öyle çukurlar varki girseniz kartel bile vurabilrsiniz. yollar tekerleği patlamış arabalarla dolu. genelolarak kütahyadan eskişehire giden yol ve afyona giden yol daha beter karşıları nispeten iyi.

Aman dikkat 90-100 ile o çukurlardan kaçmak zor üstünde imkansız.

Bende böyle bi konu bakıyordum konuyu açtığın için saol..İzmir-Uşak-Afyon arası yol durumu nasıldır giden gelen biri varmıdır? Ailem afyona gidecek yollar nasıldır.Ana yollar açıktır ama buzlanma falan varmıdır.

Bende böyle bi konu bakıyordum konuyu açtığın için saol..İzmir-Uşak-Afyon arası yol durumu nasıldır giden gelen biri varmıdır? Ailem afyona gidecek yollar nasıldır.Ana yollar açıktır ama buzlanma falan varmıdır.

uşak üzerinden afyon yapacaksa sandıklıdan geçmeyecektir ki bu durumda bölgenin en kötü yoluna girmeyecekler uşak afyon yolu iyidir asfalt kalıteli ve yeni son birkaç gündür karda yağmadı sıkıntısız bir yolculuk olur diye tahmin ediyorum esas sıkıntı kütahya giriş çıkışda sandıklı tarafıda sorunlu ama bu yolları zaten kullanmayacaklar.

Allah kaza bela vermesin

uşak üzerinden afyon yapacaksa sandıklıdan geçmeyecektir ki bu durumda bölgenin en kötü yoluna girmeyecekler uşak afyon yolu iyidir asfalt kalıteli ve yeni son birkaç gündür karda yağmadı sıkıntısız bir yolculuk olur diye tahmin ediyorum esas sıkıntı kütahya giriş çıkışda sandıklı tarafıda sorunlu ama bu yolları zaten kullanmayacaklar.

Allah kaza bela vermesin

Teşekkür ederim.Ben olsam gözü kapalı giderimde dedem kullanacak arabayı o yüzden tereddüt edeyorum.Çarşamba günü gidecekler zaten ozamana kadarda havalar güzel olacak bi sıkıntı olmaz inşalalah.

Geri
Üst Alt