Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eskişehir Günlüğü-1+2

Google a Eskişehir yazınca çıkan fotoğraflar aynı Amsterdam,Venedik gibi.cidden öyle mi? o fotoğrafları gördükçe Eskişehirde öğrenci olasım geliyor her seferinde

Buldunuz eskişehiri boş bol bol karıştırın ben olsaydım orda gösterirdim size :)

ahahha su küçüğün yol büyüğün :D

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:26 ----------

Google a Eskişehir yazınca çıkan fotoğraflar aynı Amsterdam,Venedik gibi.cidden öyle mi? o fotoğrafları gördükçe Eskişehirde öğrenci olasım geliyor her seferinde

evet o şekilde :) anadoluda bir avrupa şehri :)

youtube da şehir eskişehirdir diye bir video var vaktin varsa izle aybarscım :)

Yiğiti de alıp götürseydiniz eskişehire...7 gün SCW den ayrı onun psikolojisi bozulur şimdi..:D

baya modern belli.bigün fırsat bulursam Eskişehiri görmek istiyorum.

Aybars bende gidene kadar öyle sanıyodum ama değilmiş :) bazı yerleri tam fotoluk bazı yerleri tam ana haberlik :D

Geri
Üst Alt