• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Eskişehir Günlüğü-1+2

Floydian

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,978
Yaş
30
İsim
Alp Sarıgül
Nereden
İstanbul
Plaka
GTI
Tren garında Emre beni karşıladı. Trenden inerinmez iki tane rus hatunla karşılaştım. (Emre sonradan gelir alakaları yokmuş) :D:D:

Tren garından Emrenin okulunun motor labarotuarına gittik. Assistanlarla güzel muhabbetler ettik. Yalnız lab. da benim en çok dikkatimi çeken Toyotanın okula hibe ettiği 1.4 D-4D motorun bazı parçalarında ''Made in Germany'' damgası olmasıydı :D:D:D

Emre beni çarşıyı, esparkı, adaları gezdirdi. :)

Gezmemiz bitdikten sonra Yiğit'i arayıp manavları bizzat görmüş olduğumu bildirdim. Gözlerim ondan sonra az görür oldu.:D:D:D

1. günün en komik tarafı Emre ile Avatar filmine gitmemiz oldu. Emre filmin ilk yarısının 15 dakkasında sızdı. :D:D:D Filmi herkese tavsiye ederim.

Bugün ise güne yine okula gitme ile başladık. Okuldan sonra Tülomsaş'a gidip Devrim'i gördük.İçimden bunu yapan Türk mühendis, teknisyen, ve ustalara helal olsun dedim. Bu arabayı engelleyenlerede bir o kadar küfür ettim içimden :) Herkese görmesini kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle bu ülkede aslında neler yapılabildiğini görmek açısından.

Tülomsaştan sonra Eskişehir Güçlü servisine gittik. Orda muhabbet edildi ve Emrenin ''beyaz martısına'' beyaz halojen ampüller denendi. Parlaklığı pek fazla bulunmadı. Güçlü den sonra Toyotanın es es teki yetkili bayisine gittik. Emre Corolla 1.4 D-4D yi ben ise Corolla 1.6 124hp yi denedim. Görüşlerimi bir başka açacağım konuda belirteceğim..

Ordan çıktıktan sonrada alışverişe gittik. Eve geldik ve yemek hazırladık. Şimdilik bu kadar...

Emre teşekkürler :)

To be continued....
 

mayham85

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
3,915
Yaş
34
İsim
Yunus Emre ŞİMŞEK
Nereden
Eskişehir
Plaka
06 BZ 6686
bitte schön canem her zaman :)
 

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
3,579
Yaş
45
İsim
Mert Çimen
Vay anasını be şimdi işmi yani biz burada iş kovalayıp duruyoruz siz gezmeye yer bırakmıyorsunuz. :D
 
Üst Alt