Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eskişehir Bölge Özel Servis Arayışı

UCV

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,

Aracımın ilk kez yıllık bakımını yaptıracağım. Eskişehir Asil’in çok yüksek fiyatlar çektiğini öğrendim, o yüzden arayış içindeyim. Araç 60 binde ve 5 yaşında. Eskişehir bölgede güvenilir servis bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam ben de garantisi bitince sanayinin yolunu tuttum. Arkadaşın tavsiyesi üzerine Soner Özel Servis e gittim. Yağ ve filtreler değişti. 50 tl işçilik aldılar. Temiz iş yaptılar. Servisin 3 te 1 fiyatına hallettim.

Hocam ben de garantisi bitince sanayinin yolunu tuttum. Arkadaşın tavsiyesi üzerine Soner Özel Servis e gittim. Yağ ve filtreler değişti. 50 tl işçilik aldılar. Temiz iş yaptılar. Servisin 3 te 1 fiyatına hallettim.

Teşekkür ederim, peki bizim araçları iyi bilen bir yer midir yoksa öyle alelade, her araca bakan bir servis mi? Bazı servisler bazı araç gruplarında tecrübeli olabiliyor, örneğin eski Volkswagen servis çalışanı oluyor ayrılıp dükkan açıyor falan. Ben biraz daha öyle bir yer arıyorum açıkçası. Yağ-filtre değişiminde çok sorun olmaz belki de diğer bakımlar için biraz daha özelleşmiş bir servis daha güvenilir olabiliyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Açıkçası tecrübe konusunda pek bilgim yok. Audi, Wv, Seat ve Skoda araçlara bakıyor. Arkadaşımın A3 ü var bir çok tamir ve bakım işini orada yaptırıyor. Seat'ın Eskişehir grubu var Facebook ta. Oraya da danışabilirsiniz.

Geri
Üst Alt