Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eskı aracımı satıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eyv. Şemun onu alsa alsa Yunus alır Golf manyağı adam.. :D :D

maldan anlayıyoruz desene :D

şaka bir yana ölmeden bir tanesini sıfırdan yapmak istiyroum tam hayalim. hatta imkan tam olrsa mk1 den mk sonuncuya kadar :)

Tam projelik valla ah ah, İnşallah kıymetini bilen biri alır, hayırlı satışlar.

Hayırlı satışlar Şemun çok temiz bi golf3 maşallah.....

maldan anlayıyoruz desene :D

şaka bir yana ölmeden bir tanesini sıfırdan yapmak istiyroum tam hayalim. hatta imkan tam olrsa mk1 den mk sonuncuya kadar :)

umarım yaparsın..
yunus almanyay gıtmenı tavsıye ederım orda vw guzellık yarısması yapmıstı ben araclara bakarken kendımden gectım sıyırıyordum motordan pek anlamam ama fena bı durusları var...

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:23 ----------

Hayırlı satışlar Şemun çok temiz bi golf3 maşallah.....

sagol abi..

umarım yaparsın..
yunus almanyay gıtmenı tavsıye ederım orda vw guzellık yarısması yapmıstı ben araclara bakarken kendımden gectım sıyırıyordum motordan pek anlamam ama fena bı durusları var...

gidecem gidecm hatta aklımdaki okl biter bitmez oralardan bir dil kursu falan ayaklarına ders saati en düşüğünü bulmaksonra 3 5ay o ülkeyi gezmek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt