Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESkİ aRACIM satILığa ÇıkMIş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben esime dusunuyorum aslında nasıldı pekı arac alabılırımde senden bıraz bılgı alayım

1.6motor BMW zaten mantıklı gelmiyo çok yaktığıda söyleniyor performans yok bu yüzden maksatsız bi araç gibi geliyo bana tabi benim fikrim alan da satanda hayrını görsünde sevemedim bunların 116 olanlarını hee 120d olur mis :)

ben esime dusunuyorum aslında nasıldı pekı arac alabılırımde senden bıraz bılgı alayım

leon rider arkıma katılıorum 1.6 motor araç arkadan olunca hiç gitmiyor araç bana göre 1.16iler arasında en ucuzu üzerinde 2.5 milyarlık prins marka tüp var..boya biyerinde var o da çok ince boya ...bide bu bmwlerde tüp taktırdgn zaman gaz kelebeği sorun açıoyor geçiçi önlem alıyosun fakat ne kadar gider bilemiyosun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt