Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

es-ese en sonunda kar düştü

yok baba yüzülmez orada ya durgun su pislik tutar :) havuz hadi neysede oradan hayır gelmez:)

durgun değil yahu :) porsuktan bu kanala giriş çıkışlarda su önce arıtma sistemlerinden geçiyor sonra normal nehirdeymiş gibi akarak çıkıyor oradan direkt gölet değil yani

durgun değil yahu :) porsuktan bu kanala giriş çıkışlarda su önce arıtma sistemlerinden geçiyor sonra normal nehirdeymiş gibi akarak çıkıyor oradan direkt gölet değil yani

ya sen yüzermisin bu suda:) boşver bize mersin sahillerinden başkası gelmez :)

kar yagmış herkes şehri terk etmiş sanki =)

porsuk nehrinin bir kolunu kapatıp bu şekilde parkın ortasında plaj yaptılar. geçtiğimiz yaz açıldı daha bayada bir ilgi vardı. ama bir susanoğlu plajının yerini tutmaz :)

Susanoğlunun plajının yerini tutacak plajlar sayılıdır dünya üzerinde. Yaz gelse de gitsek.

ben Herekeyi geçtim Yiğit, senden cevap gelene kadar bekleyemedim walla...

Geri
Üst Alt