Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erzurumda bulunan SCW üyeleri yardım....

patrıot

Kayıtlı Üye
Erzurumda bulunan scw uyelerinde bir ricam olacak...
Kısmetse bu haftaıcı arac almak ıcın Erzuruma gıdecegım.
Yetkılı servıs vs gıbı yerler hakında bilgi almak ıstıyorum.
Yardımcı olabılecek uyelerimize şimdiden teşekkürler....

Hocam yetkili servislerin çoğu şehrin biraz dışında sayılır. Tortum ilçesi yolu üzerindeler ve hepsi bu yol üzerinde sağlı sollu bir şekilde konumlandırılmış (ki bu bir servisi aramanızı büyük ölçüde azaltıyor :) Toplu taşıma aracı gidiyor mu (ya da kaç numara gidiyor) oraya pek bilmiyorum ama özel araçla merkezden 5-10 dakika sürüyor. Seat servisinin adı Erses. Başka sorunuz olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bu tür yerleri ben de yeni öğreniyorum açıkçası :))

Hocam yetkili servislerin çoğu şehrin biraz dışında sayılır. Tortum ilçesi yolu üzerindeler ve hepsi bu yol üzerinde sağlı sollu bir şekilde konumlandırılmış (ki bu bir servisi aramanızı büyük ölçüde azaltıyor :) Toplu taşıma aracı gidiyor mu (ya da kaç numara gidiyor) oraya pek bilmiyorum ama özel araçla merkezden 5-10 dakika sürüyor. Seat servisinin adı Erses. Başka sorunuz olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bu tür yerleri ben de yeni öğreniyorum açıkçası :))
Teşekkür ederim.
Ben ucakla gelecegım.
Havalımanından buyuk ıhtımal servıs vardır.
Servısle telefonda konusup ısı erkene almasını ısteyecegım oraya gıttıgımızde bekletmemesı gerekıyor.
Servıste bır tanıdık vs varsa cok makbule gecer.
Aynı gun aracla ıstanbula yola gıdecegım.

Teşekkür ederim.
Ben ucakla gelecegım.
Havalımanından buyuk ıhtımal servıs vardır.
Servısle telefonda konusup ısı erkene almasını ısteyecegım oraya gıttıgımızde bekletmemesı gerekıyor.
Servıste bır tanıdık vs varsa cok makbule gecer.
Aynı gun aracla ıstanbula yola gıdecegım.

Evet havalimanından merkeze servis var. Ne zaman ve saat kaçta inersiniz buraya? Eğer öğleden sonra olursa bizzat yardımcı olmaya çalışırım. Seat servisinde var tanıdık, siz hangi servise göstereceksiniz?

Evet havalimanından merkeze servis var. Ne zaman ve saat kaçta inersiniz buraya? Eğer öğleden sonra olursa bizzat yardımcı olmaya çalışırım. Seat servisinde var tanıdık, siz hangi servise göstereceksiniz?
17 temmuz sabah 07:15 ucagı ıle geliyorum.Kısmetse oglene doğru donus yoluna çıkmak ıstıyorum.
Erzurumdan Taha ıle konuştum oda yardımcı olacak...Ilgınız ıcın ayrıca teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt