Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erzurum' dan kar görüntüleri...

çok guzel olmuş ellerine sağlık teşekkurler. hakikaten bu sene şöle çile haline dönuşecek bir kar göremedik. yağmayacaksın bari artık gunel açsında arabalarımızı temizlettirelim. 15 lira ver yıkat 1 saat sonra şakır şakır yağmur ıyyy uyuz oluyorum yaa:(

=)) bende yaz gelsede bakıyorum, arabayı yıkamaya uyuz oluyorum. güneş görürsün heveslenirsin, 15 tl verip arabayı yıkatırsın yagmur yagar hevesin kaçar .. .

ne güzel görüntüler.teşekkürler paylaşımların için...

ıyıce sacmalamaya basladı bu hava durumları,gecen sene de almanyada mayıs ayında yagmıstı ama Turkıye ıcın ıhtımal vermezdım nısan da kar yagcak deseler

oh oh maşeALLAH 2004 de ben ordayken nisanda böyle yağmıştı hiç gidesim gelmemişti erzurumdan....hala özlüyorum çok güzel 4,5 ayım geçti orada

2009un martında 1hafta gitmiştim Erzurum'a,gerçekten güzel bi şehir ama soğuğa dayanıklı olan adamın yeri arkadaş:) bu arada sanırım exeo'nun sağ sileceği değişmeli:)

Geri
Üst Alt