Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erya seat otomotiv' de görülmemiş kampanya

Bu sabah erkenden Erya servise gidip koldayamayi taktirdim.işlem 20 dk.da bitti..burdan Bülent ustaya ve Gökhan'a teşekkür ederim:)

bu gidişle arabayı alıp istanbula gelcem yaza dogru memleketmzde seat bayii bile yok ya

eryayı yerden yere vuranlar için bu kampanya geçerli değildir.:D benim arabada 23000 oldu ama aysonuna kadar sanırım bu kilometreyi dolduramam o yuzden 28ine kadar muhakkak servise gidecem ve bakımımı yaptıracam. teşekkurler erya otomotiv.

eryayı yerden yere vuranlar için bu kampanya geçerli değildir.:d benim arabada 23000 oldu ama aysonuna kadar sanırım bu kilometreyi dolduramam o yuzden 28ine kadar muhakkak servise gidecem ve bakımımı yaptıracam. Teşekkurler erya otomotiv.

:p:p:p:d:d

olm sen o hava filtresini takarsan gorusmeyelım :D

Geri
Üst Alt