Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erya satış & servise teşekkürler

ermanitouch

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Cts günü sağ önden rolantide gelen helikopter sesi için aracımı aldığım erya otomotive gittim. Sorun forumda bir arkadaşda da olduğu gibi yakıt kablolarından geliyormuş. Fatih usta sorunu doğru tespit edip kabloları söküp izolasyonla giderdi. Ayrıca aracımda tavanda kuş pisliği&yanlış bez, ön kaputta da yanlış bez kullanımımdan dolayı çizikler vardı. Özellikle tavandaki kuş pisliği marifetini kime gösterdiysem pasta cila ile kurtarılamayacığını söyledi.
Celal usta bütün hepsini pasta cila ile giderdi. aracın yazılımı güncellendi, temizlenip teslim edildi. Herhangi bir ücret ödemeden, ilgi alaka ve işçilikten memnun kalarak eryadan ayrıldım. Bu bağlamda; Fatih ve Celal ustalara, Servis danışmanı Hatice Hanım'a, Aracımı aldığı Rüya Hanım ve Satış müdürü Aysel Hanım'a ( Satış sonrasında da aynı ilgi ve alakalı yaklaşımları için ) teşekkür ederim.

Sevgiler,

ne güzel..
tebrikler.. :eek:key:

ya benim kafam iyice çorba oldu kimiler eryayı yerden yere vuruyor kayadibini tavsiye ediyor kimi de eryadan memnun kalıyor ben anlamadım bu işi

iki firmada kendini yeniliyor buda bize yarıyor..:eek:key:

Hadi bakalım yeni erya da gelişmeler olur desenize

Geri
Üst Alt