Erya Otomotiv Servis Temsilcisi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Erya Otomotiv Servis Temsilcisi

aykutx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bana mı öyle geliyor yoksa erya otomotivde serviste bulunan bayan telefonda dövmediği mi kalmıyor :).
Kendi fikrimi söylüyorum yanlış anlaşılmasın randevu aldım ama iki aparkat yemişe döndüm. Yarın bakıma gidicez ama dayak yerim die korkmuyor değilim..:rolleyes:

E

eee36

E-Posta Onayı Bekliyor
ismi neydi bayanın hatırlıyor musun? hoş benim hatun çıkmış ordan galiba

aykutx

Kayıtlı Üye
Valla ismini söylemedi bende sormaya cesaret edemedim :). 35-40 yaşlarında bir bayan sesiydi. (Nasıl anladığımı sormayın :)) Normalde kayadibine gidiyorum ama bu sefer erya'yı denemek istedim.

aykutx

Kayıtlı Üye
Bir kaç ay önce disk fren balatası getirtmiştim brembo marka. Erya'ya gittim yoğunluktan dolayı kabul etmemişlerdi.. Hatta şu zaman getir bile dememişlerdi :) bozuldum ama yinede bir şans daha vereceğim.

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
Bir kaç ay önce disk fren balatası getirtmiştim brembo marka. Erya'ya gittim yoğunluktan dolayı kabul etmemişlerdi.. Hatta şu zaman getir bile dememişlerdi :) bozuldum ama yinede bir şans daha vereceğim.
ama onu takmak onların vazifesi değil. o yüzden bişey dememişlerdir.

SİMON

Kayıtlı Üye
Gecen sene satistan biriyle takismistik ama onun disinda erya servis bolumu 10 numara ben nezamn gutsem isimi halledip cikyom rahatca