Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

erya kampanya..

pekı leon ıcın 15 bın bakımı ne kadar oluyor ve hangı kartlara taksıt oluyor:

Kampanya fiyatımız 170tl 180tl civarında..

finansbank 3+4 toplam 7 taksit
garanti 3+3 toplam 6 taksit
yapıkredi 3+4 toplam 7 taksit
hcsb 3+4 toplam 7 taksit

aracın gogusunde havalandırmanın ıcınden genelde soguk havalarda ılk calısmada yarım saat kadar takır takır takır ses gelıyor bunun ıcın gogus sokulmesı lazım sanırım sıze gelsem ne kadar surer sokulup takılması yardımcı olursanız sevınırım

Önce arıza tespiti yapılması gerekiyor. 10dklık bir işte olabilir, yarım günde sürebilir. buyrun gelin tespiti yapalım ona göre açıklamaları yaparız..

seher hanım 1P0064700A,1P0064700 bu ürünlerden alinizde varmı acaba.

seher hanım birde 1P1064730 ve ayak dayama ve pedal seti kodunu bulamadım .:)

erya nasıl oluyoda ücretsiz yağ değişimi yapıyo..lütfen biri bana açıklasın

erya nasıl oluyoda ücretsiz yağ değişimi yapıyo..lütfen biri bana açıklasın

balını yiyip kaymağını sormayacaksınız !! :D :D

ben Erya çalışanı olarak şöyle açıklıyim, periyodik bakımlarınızda biliyosunuz ki yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi ve yakıt filtesi değişmekte vss vs..
biz bunların 4,5lt(castrol) yağını + yağ filtresini ve işçiliğini ücretsiz yapıyoruz..

seher hanım birde 1P1064730 ve ayak dayama ve pedal seti kodunu bulamadım .:)

tabiki bir sakıncaası yok Fatih bey..
1P1064730 : bu ürün bizde yok, distribütörde de yok (20-25gün süre spariş edildiği takdirde)
1p9071750 : ayak dayama.. spariş verebiliriz
1p9071700 : padel seti.. spariş verebiliriz

Geri
Üst Alt