Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

erses de ilgi çok sıcak!!!

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün 22 000 bakımı için ersese gittim vede bakımı yaptırdım...ekstra olarak yakıt filitresi,bujiler,artı ekstra 1 tane daha polen filitresi...hepsi 320 lİra tuttu seatclub indirimi ile...(cezmi abimiz sayesinde 369 dan 320 liraya indi allah razı olsun!!!)vede çok samimi davranan servisime de ekstradan teşekkürü borç biliriz....

Ha doğru senin araç garantisinin bitmesine 10 gün daha vardı değil mi ? Unuttum kusura bakma. Ersese buradan sevgiler bu arada

Ha doğru senin araç garantisinin bitmesine 10 gün daha vardı değil mi ? Unuttum kusura bakma. Ersese buradan sevgiler bu arada

vallaha servis müdürü metin abi var abi vallaha aynı sen mert abi yav yardımcı olmak için neler yapıyo sağolsun...beni içim rahat geri gönderdi ya allah razı olsun...onun için 500 km yol teptim abi ama iyi oldu...seatmobilite nin broşürünü verdiler süper...yalnız mert abi biz sene içerisinde bu hizmetlerin yalnız birinden mi faydalanabiliriz???mesela aracım 2 kez çekildi ayrıca evimin kapısı bozuldu çilingir geliyor daha önceden 2 kez çekici kullandığım için yoksa firma çilingir 3.işoldu diye ödemezmi???

cok iyi olmus valla
gokhan abıyı memnun etmek zordur valla:D
helal olsun erses e:D
tesekkurler

İster istemez şu linki kopyalayıp tüm detaylara buradan ulaşabileceğini söyleyeceğim. Senede iki defa bu hizmetlerden faydalanabiliyorsun

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=44

yakışıklı abicim:)burada net bilgi yok bunu okudum ayrıca bendeki broşürdede yok:( yani ben şöyle anladım herşeyde 2 hakkımız var 2 kez çekici ertesi hafta 2 kez evdeki borum patladı,ertesi hafta 2 kez elektirik kablolarım yandı değiştiler!!!!ertesi hafta araç serviste kaldı yine otel masrafları 2 gece günlük 150 ye faydalanabiliriz...yoksa 2 hakkın var hangisinde kullanırsan kullanın!!! bu bilgi yok abim yav!!!

Aracın 2 kere yolda mı kaldı bu hakkın geçerli. İki kere tesisatta sorun mu oldu bu hakkın iki kere olmak üzere saklı. Su tesisatımı sorun , çilingir mi senede hepsinden iki kere belirlenen limitlerde faydalanabiliyorsun. Kaldı ki yanlış hatırlamıyorsam aktarmak için yazarken bu konu ile ilgili bilgi veriliyordu Fırsat bulup yeniden okuyabilirsem sana tekrar buradan yazarım.

Geri
Üst Alt