Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ERK's RZ 014 ibiza TDI

güle güle kullan kardeşim.. :)

tesekkur ederim yigit :) gorusemedik bu gun?

erkin abi hayırlı olsun 10 numara olmuş ama renk tutmamış gibi geldi inşallah fotograftan dolayıdır

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

bu arada senin klima hava cıkışlarındaki kırmızılarda dikkatimi çekmedi değil çok güzel olmuş krom halkalarda hayırlı olsun

ilk fotografta bagaj kapagi baya kirli zaten, digerlerinde de golge falan vuruyor tampona. o yuzden renk farki var gibi duruyor :)
yoksa ben hic farketmedim renk farki normalde :)

o kirmizi kapaklar cupranin zaten. krom cerceveler de italya ebayden buldum :)

evet kardeşim 5 gibi döndüm eve çok yorgundum aramadım bile o nedenle..
Pazar görüşürüz rahat rahat.. :)

tesekkur ederim, saolun.

koray cok saol. sira sana geldi artik. senden de bir hamle bekliyoruz :)

güzel bi tamponla dönücem inş :)

ama ön fr vahşi arka cupra yırtıcı farklı ama bi o kadar da güzel olmuş ben bu kadar iyi beklemiyordum rıza :) yada arabanın rengi güzel o yüzden mi bana öyle geliyor :)

bu da mat siyah tavanim (kendim yaptim) :

img0370e.jpg

ama ön fr vahşi arka cupra yırtıcı farklı ama bi o kadar da güzel olmuş ben bu kadar iyi beklemiyordum rıza :) yada arabanın rengi güzel o yüzden mi bana öyle geliyor :)

o güzel tampon FR olmamalı:) senin arabadaki renk bende olacak başka bişe yapmam cordobaya:)

evet kardeşim 5 gibi döndüm eve çok yorgundum aramadım bile o nedenle..
Pazar görüşürüz rahat rahat.. :)
bende zaten geldim eve hemen yikama isine giristim yigit :) pazar gorusuruz :)

bence boyle super oldu koray. tam istedigim gibi. su anda mutluluktan ucuyorum :D
gri renk ve siyah detaylarin uyumu guzellestiriyor baya ;)

Bu araba herşeyden öte iyi bi jant istiyo Rıza..:)

Geri
Üst Alt